למי קראת סיביר? אל תדבר אליי ככה, זה לא נעים ליסביב שולחן “המטבח המנצח VIP” המשתתפים מאפשרים לעצמם להיפתח אחד בפני השני ולצלול לתוך נושאי השיחה הכי אישיים ורגישים, אבל בפרק הערב (מוצאי שבת) הערה אחת תעורר כעס רב באנה ארונוב ותיתפס בעינייה כחציית גבול. אבי כאכון קרא לעברה “סיביר” וארונוב הגיבה בחריפות: “זה מתוך סטיגמה, כי אני רוסייה. אני מרגישה הכי ישראלית, הכי שייכת. אל תלביש עליי את זה”


אבי כאכון ואנה ארונוב (צילום: מתוך "המטבח המנצח VIP", קשת 12)

“אל תלבישו עליי סטיגמות”. אבי כאכון ואנה ארונוב | צילום: מתוך “המטבח המנצח VIP”, קשת 12ההערה מאבי כאכון לאנה ארונוב – והתגובה החריפה: בפרק החדש הערב ב”המטבח המנצח VIP” (מוצאי שבת, אחרי החדשות, ערוץ 12), המגיש יסנן לעבר הרקדנית “סיביר” אחרי שתספר על העבודה שלה עם ילדים כמורה לריקוד במשך שנים, ואיך תמיד שמרה על הפרדה בין החיים המקצועיים לאלה האישיים.

“עבדתי עם ילדים מגיל 18, היו לי 200 תלמידים. כשהייתי חוזרת הביתה, לא הייתה רומנטיקה בתוך הסיפור”, סיפרה ארונוב מסביב לשולחן לאחר שבני הזוג אוז תיארו את תחושת השליחות והגאווה איתה חוזרת הביתה בת שבע, גננת במקצועה, אחרי יום עבודה.

“סיביר”, הפטיר כאכון לעבר ארונוב – שהגיבה מיד בתקיפות: “על מי אמרת ‘סיביר’? אני יותר חמה מרוב האנשים שאתה מכיר. אל תדבר אליי ככה, זה לא נעים לי”. מסביב לשולחן הופתעו מההערה הזו: “זו הערה נורא מעצבנת, כי הוא לא מכיר אותה”, אמרה דניאל כהן, “היא לא נראית לי אישה קרה בשום צורה”.

“אי אפשר לעבוד בלי להרגיש רגש”, טען כאכון והסביר כי ההערה הייתה בצחוק. את ארונוב זה לא ריצה: “על מה אתה מדבר? אתה לא שומע מה אני אומרת. אמרתי שאני 20 שנה הייתי עם ילדים, נתתי, עשיתי, תאמין לי שחיבקתי אותם ודאגתי להם בכל הבעיות – אבל לא חזרתי הביתה ואמרתי, איזה דבר גדול אני עושה. לא נעים לי שאתה אומר עליי ‘סיביר'”.

חיים כהן שאל את ארונוב למה ההערה הזו מטריפה אותה. “כשמישהו, מתוך סטיגמה כי אני רוסייה, אומר עליי ‘סיביר’, זה נוגע לי”, הודתה, “נכון שאני מרגישה הכי ישראלית, הכי פה, הכי שייכת, אבל עדיין יש רגעים, כמו הרגע הזה, שאני אומרת: אל תלבישו עליי סטיגמות, זה לא קשור אליי. אני כבר בן אדם אחר לגמרי”.


Source link

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *