לראשונה מאז הניתוח המסתורי: קייט מידלטון מדברתלפני חודשיים בית המלוכה הודיע כי קייט מידלטון תעבור ניתוח בבטנה שישבית אותה לתקופה ארוכה. מאז הנסיכה נשארה מתחת לרדאר, ולמעט תמונת פפראצי יחידה ועמומה שלה מהשבוע שעבר, היא לא נראתה בציבור, מה שגרר תיאוריות רבות לגבי מצבה. כעת הארמון שם סוף לספקולציות ופרסם לראשונה תמונה שלה מאז האשפוז. לצד התמונה, קייט דיברה לראשונה – ואמרה: “תודה על האיחולים”


הנסיך וויליאם, קייט מידלטון, וויליאם וקייט, וויליאם, קייט (צילום: 	Samir Hussein, getty images)

צילום: Samir Hussein, getty imagesארמון קנסינגטון פרסם תמונה ראשונה של קייט מידלטון מאז הניתוח בבטן שעברה בינואר האחרון. בפוסט לכבוד יום האם שעלה הבוקר (ראשון) בעמוד האינסטגרם הרשמי של הנסיך והנסיכה, קייט נראתה בריאה, שלמה ומחויכת יחד עם שלושת ילדיה, ג’ורג’, שרלוט ולואי. לצד התמונה, קייט יצאה בהתייחסות ראשונה למצבה והעבירה מסר לציבור.

“תודה לכם על האיחולים החמים והתמיכה המתמשכת לאורך החודשיים האחרונים”, כתבה הנסיכה. “מאחלת לכולם יום אם שמח, קייט”.

כזכור, הנסיכה (42) עברה ניתוח בטן מסתורי בינואר האחרון וגרמה לדאגה רבה בקרב מעריציה. היעדרותה מהעין הציבורית מאז נותחה הובילה לספקולציות רבות ברשתות החברתיות – אבל כעת נראה שהארמון החליט לשים לכך סוף ולפרסם מסר מהנסיכה שינמיך את הלהבות.

ביום שני האחרון קייט צולמה לראשונה מאז ההליך הרפואי כשאתר TMZ פרסם תמונות שבהן היא נוסעת ברחבי וינדזור עם אמה, קרול מידלטון.

רק בשבוע שעבר וויליאם התייחס גם הוא לתיאוריות הפרועות סביב מצבה של אשתו. הארמון שחרר הודעה מטעמו שאמרה: “ההתמקדות של וויליאם היא בעבודתו ולא ברשתות החברתית”. גם הארמון הגיב לחרושת השמועות ומסר: “ארמון קנסינגטון הבהיר בינואר את לוחות הזמנים של ההחלמה של הנסיכה ואנחנו נספק רק עדכונים משמעותיים”.

קייט מידלטון  (צילום: Stephen Pond, getty images)

צילום:
Stephen Pond, getty images
Source link

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *