מאבק צמוד בין חלאילי ומילסון, זהבי ידביק פער?


|
שחקן העונה הסדירה  (צור חלפון - גרפיקה)
שחקן העונה הסדירה (צור חלפון – גרפיקה)

הליגה הסדירה הגיעה לסיומה, הפלייאוף מעבר לפינה ואין זמן יותר טוב מזה לבחור את שחקן העונה הסדירה בחסות ‘טורנדו’. ענאן חלאילי ממכבי חיפה ופליסיו מילסון ממכבי ת”א פתחו פער ונמצאים במאבק צמוד על התואר, ערן זהבי הרחק מאחוריהם וינסה להתקרב וגם ליאור רפאלוב (מכבי חיפה), רועי גורדנה (הפועל באר שבע) ואלעד מדמון (הפועל חדרה) מועמדים. המשיכו להצביע ובחרו את המצטיין של טורנדו בסקר:

ענאן חלאילי

עד העונה הוא לא קיבל הזדמנות אמיתית בבוגרים של מכבי חיפה, אך מאז טורנירי הנבחרות הצעירות בקיץ עשה קפיצת מדרגה אדירה. עם שישה שערים וחמישה בישולים העונה בליגה, שחקן הכנף כבר בדרך להימכר בסכום שצפוי לנוע סביב 7.5 מיליון אירו, כשהוא מוביל את ההתקפה של האלופה העונה עם סיומת קטלנית ואיכות בכל פעולה התקפית.

ענאן חלאילי (אורן בן חקון)ענאן חלאילי (אורן בן חקון)

פליסיו מילסון

הרכש המשמעותי ביותר של מכבי תל אביב בקיץ האחרון. מילסון הצליח למלא את החסר באגף שמאל של מכבי תל אביב והפך לאחד השחקנים החשובים של הקבוצה העונה, כשהוא עשה זאת עם שישה שערים ושלושה בישולים עד כה בליגה. היציאה שלו לאליפות אפריקה הראתה כמה הוא חשוב לצהובים שהתקשו לאגור נקודות בלעדיו.

מילסון (ראובן שוורץ)מילסון (ראובן שוורץ)

ערן זהבי

קפטן מכבי תל אביב חווה עליות וירידות העונה, אך בשורה התחתונה מספר 7 בצהוב הראה שגם בגיל 36 הוא אחד השחקנים הטובים בליגה. זהבי מוביל את קבוצתו בכיבוש שערים עם 14, כשהוא מוביל את הליגה יחד עם פרנזי פיירו, ובנוסף הוא גם מלך הבישולים של הצהובים עם שישה כאלה.

ערן זהבי חוגג (רויטרס)ערן זהבי חוגג (רויטרס)

ליאור רפאלוב

רבים תהו מה כבר יוכל לתרום הסמל בגיל כזה מתקדם, אך הוא הוכיח שלא רק שיש לו מה לתרום, אלא הוא אחד הכוכבים הכי גדולים של הקבצה. רפאלוב חזר הביתה אחרי 12 שנה ומיד סיפק תפוקה אדירה, כשרק בליגה הוא מוביל את מכבי חיפה עם שבעה שערים ושישה בישולים. מקום 6 בחיפה בדקות משחק, שלישי בשערים, ראשון בבישולים ורק נזכיר – הוא בן 37.

ליאור רפאלוב (רדאד ג'בארה)ליאור רפאלוב (רדאד ג’בארה)

רועי גורדנה

התחושה אצל גורדנה הייתה שאם לא יספק עונה טובה, ייתכן שכבר יעבור לשחק בקבוצות יותר קטנות. הקשר ניפץ את ההרגשה ורשם עונה פנטסטית. הוא עושה דברים שלא כל כך באים לידי ביטוי בסטטיסטיקה, אך כל צופה כדורגל יכול רק ליהנות מצפייה בו במשחקים. 30 תיקולים מוצלחים, שמונה איומים שנבלמו לשער, שני שערים וכמובן מועמד ודאי לשער העונה בליגה. העוגן של באר שבע.

רועי גורדנה (מרטין גוטדאמק)רועי גורדנה (מרטין גוטדאמק)

אלעד מדמון

עונת הפריצה של הכישרון של חדרה לא פחות מאדירה, כאשר אנחנו כמובן יכולים לצפות ממנו לעוד שנה הבאה במכבי תל אביב. 11 שערים שמים אותו במקום השלישי בליגה מאחורי פרנזי פיירו וערן זהבי, כאשר הוא עושה זאת כמובן בקבוצה שנלחמת על חייה. מקום שמיני בליגה באיומים ברחבה, ואם נוסיף לו בישול אחד, אז הוא אחראי ל-12 מתוך 21 השערים של חדרה. מדהים.

אלעד מדמון (שחר גרוס)אלעד מדמון (שחר גרוס)

Source link

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *