מאסר ממושך לשחקן הפועל חיפה לשעבר, צחי טובי

בדרך לכלא. שמעון איפרגן מ”מאקו” מדווח: צחי טובי, אקס הפועל חיפה שכיכב בליגת העל בשנות ה-90, הואשם ב-126 מקראי הונאה של אזרחים ונדון למאסר ממושך.

שחקן הכדורגל המוכר לשעבר, צחי טובי שכיכב כחלוץ בקבוצות כדורגל בליגת העל ובשנים האחרונות הסתבך בפרשת הונאה של עשרות אנשים בסכום של כ-850 אלף ש”ח, נדון אתמול (שלישי) בבית משפט השלום בירושלים, לעונש מאסר חמור של 55 חודשי מאסר בפועל. הוא הואשם ב-126 מקרי הונאה של אזרחים שמהם `רכש` מוצרים מאתרי יד שנייה ולא שילם עבורם.

טובי בן ה-43, תושב קרית ים, כיכב בשיאו בהפועל חיפה כשרשם מעל ל-100 הופעות בליגה הבכירה. על פי הדיווח באתר מאקו, בעודו משחק בשורות האדומים מהכרמל בשנת 2,000, נעצר כאשר הוא ושני חבריו שדדו תיק מבעל דוכן פיס. על פי אותו פרסום, התיק הכיל סכום של 2,800 שקל וכרטיסי `חישגד` בסכום של 11 אלף ש”ח. מאוחר יותר הספיק טובי להיעצר גם ב-2003 וב-2014.

הפרשייה הנוכחית והחמרה יותר התפוצצה לפני כשנתיים. על פי אותו פרסום, טובי נהג להיכנס לכאורה  לאתרי יד 2` לפנות לאנשים שהציעו למכירה שעוני יוקרה, אייפדים, אייפונים, קורקינטים, מחשבים ניידים, שעונים חכמים, רחפניים, ג`קוזי ועוד. על פי החשד הוא היה פונה למוכר, סוגר איתו שהוא מעביר לו העברה בנקאית לחשבון שלו ובמקביל שולח נהג מונית או שליח מטעמו לאסוף את המוצרים היקרים מבתיהם של המוכרים. על פי החשד, אלה גילו רק למחרת שההעברות הבנקאיות היו מזויפות וכך גם החזיק ברשותו עשר תעודות זהות של אנשים אחרים והזדהה בשמם.

Source link

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *