מברוק: לינוי אשרם בזוגיות חדשהקשה לשכוח את הסיום הצורב של מערכת היחסים האחרונה של לינוי אשרם, בעיקר כי הפרידה נחשפה בשידור חי מול כל המדינה כשלינוי התקשתה לעצור את הדמעות. אבל כעת, נראה שעבר מספיק זמן ולינוי לגמרי המשיכה הלאה וחובקת בן זוג חדש. 

המדליסטית האולימפית שיתפה תמונה מתוקה במיוחד בסטורי בה היא ובן הזוג החדש מתחבקים. לצד התמונה כתבה אשרם באנגלית בראשי תיבות “אני אוהבת אותך”. אז מי זה הבחור החמוד שעומד לצדה של לינוי? הכירו את עומר רויטמן בן ה-25. הוא ולינוי הכירו דרך חברים משותפים ויוצאים כבר תקופה.


לינוי אשרם, עומר רויטמן (צילום: instagram)

צילום:
instagram


למי מכם שהספיק לשכוח, בסוף 2021 לינוי התארחה אצל אופירה וברקו, כשהם עדיין היו זוג גם כן, ושם נשאלה על בן הזוג שלה. לינוי ניסתה להתחמק מהשאלה אך לבסוף הודתה שהיא והחבר נפרדו ופרצה בבכי בשידור חי. אנחנו בטוחים שזה אחד הרגעים הפחות נעימים של לינוי אבל אנחנו חייבים לומר שזה גרם לנו להזדהות איתה ולאהוב אותה הרבה יותר.

בנוסף למערכת היחסי המשמחת, נזכיר שללינוי יש אירוע גדול נוסף השנה – היא תשתתף בעונה הקרובה של “רוקדים עם כוכבים”, ואנחנו בטוחים שכשיש לצידה בן זוג תומך היא תיתן בראש אפילו יותר. נאחל ללינוי בהצלחה בכל התחומים.


Source link

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *