מול אלפי אנשים, אושר כהן מדבר על הסערה בחייו: “התפרקתי”אושר כהן הופיע הערב (שלישי) בהיכל מנורה מול קהל של אלפי אנשים, ובשיאה של ההופעה – פתח את הלב מול כולם ודיבר על הקשיים האישיים בחייו. כזכור, אושר והאקסית, סהר נועם, הודיעו על ביטול אירוסיהם שבועות ספורים לאחר שהתארסו – ובשיחה עם mako טענה נועם כי כהן בגד בה.

בהופעה הערב בהיכל מנורה לא התייחס כהן ישירות לדברים – אך מהקונטקסט ניתן היה להבין על מה הוא מדבר: “כמו שאתם יודעים, אין משהו שאתם כבר לא יודעים, במיוחד לאחרונה”, פתח כהן את דבריו. “זו קצת תקופה אישית מורכבת, וגיליתי על עצמי כל כך הרבה בזמן האחרון, גיליתי עליכם כל כך הרבה דברים. כמה כוח. כמה השפעה יכולה להיות לבן אדם על האחר”, פנה אושר לקהל והודה לו על התמיכה בשבועות החולפים.


“התפרקתי והרכבתי את עצמי מחדש הרבה בזכות דבר אחד שנקרא אהבת חינם שזה האהבה שלכם. אם זה לפתוח את האינסטגרם ולראות את ההודעות שלכם… אז יש לי בקשה אחת – כמו שהייתם אליי, כמו שככה חיבקתם אותי, באמת ככה תסתכלו על זה שלידכם”, ביקש כהן מאלפי האנשים שהגיעו לראותו בהופעה. השיר ששר מיד אחרי הנאום שלו הוא “עד שיירד הסהר”, שמדבר ככל הנראה על האהבה הנכזבת של כהן ובת זוגו לשעבר, ושנמצא כעת בעשירייה הראשונה בהיטליסט – מצעד המוזיקה הרשמי של ישראל. כזכור, בגרסאות מסוימות של השיר הוא כלל גם התייחסות חד משמעית – ולא כל כך נעימה – לאקסית.
Source link

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *