מור ממן התארסה לבן זוגהחודש ימים אחרי שהעוקבים האדוקים שלה גילו שהיא בזוגיות חדשה, מלכת היופי בדימוס, מור ממן בת ה-28, מאורסת לבן זוגה, שלום רהב משולם, בן 41, גרוש ואב לילדים. 

ממן, שלפני שמונה שנים החליטה להתקרב לדת ולחזור בתשובה, הכירה את משולם באמצעות שידוך לפני זמן קצר בלבד – וכבר עכשיו הם החליטו לקחת את הקשר צעד אחד קדימה. 


מור ממן מאורסת (צילום: instagram)

ממן עם טבעת האירוסים בכותל המערבי | צילום:
instagram


הלילה (ראשון) משולם לקח את ממן לערב רומנטי בכותל המערבי שבירושלים – וניצל את ההזדמנות כדי לכרוע ברך ולהציע לה להיות לו לאישה. ממן כמובן הסכימה – והעלתה לעמוד האינסטגרם שלה תמונה של הטבעת הנוצצת – וכתבה: “Yes”. 

בשיחה עם mako סלבס, ממן שיתפה בהתרגשות: “במקום שניסו להרוס אותנו – אנחנו זוכים לבנות! לעוד הרבה בתים נאמנים וכשרים בישראל”. 

רק בינואר האחרון ממן סיפרה לנו על הקשר שנרקם בינה לבין משולם: “כרגע אנחנו בוחנים את הקשר לקראת חתונה בעזרת השם. אם זה זה – אז חתונה, ואם זה לא – אז לא. שנינו לא מושכים את הקשר שנה-שנתיים כמו זוג חילוני. עניין של כמה חודשים עד שבאמת מבינים אם זה הולך לחתונה או לא”. ובכן, נראה שזה לגמרי הולך לכיוון של חתונה. שיהיה בשעה טובה.

כזכור, בפברואר 2022 ממן התגרשה מבעלה לשעבר, פרנק אמסלם, אחרי ארבע שנות נישואים ושני ילדים משותפים. השניים נישאו בשנת 2017 כשממן הייתה בהיריונה הראשון עם ג’וזף.Source link

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *