מיקל ארטטה: “ארון רמסדייל אמיץ. טעויות קורות”

ארסנל שיחקה כדורגל נהדר והמשיכה 2024 חלומית מבחינתה, לפחות במסגרת הליגה, אמש (שבת) ב-1:2 מול ברנטפורד. סיפור המשחק, כנראה, היה הערב של ארון רמסדייל.

השוער שאיבד את מקומו לדיוויד ראייה (שהגיע מאותה ברנטפורד) פתח לראשונה בהרכב, עשה טעות קשה אך הרשים עם שתי הצלות גדולות במחצית השנייה. הוא יכול למצוא את עצמו בהרכב גם בגומלין בליגת האלופות בהתחשב בפציעתו של אותו ראייה.

ג’יימי רנדאפ החמיא: “אפשר לראות את האופי של רמסדייל. היו לו הצלות גדולות אחרי הטעות, הוא הראה את האופי שלו”. “זה היה משחק טוב סך הכל”, המשיך ניק רייט מסקיי ספורט. “חבריו לקבוצה חיבקו אותו בסיום ובצדק”.

מיקל ארטטה, מאמנו: “הוא אמיץ מאוד. טעויות הן חלק מהכדורגל. אתה חייב לנצח כל משחק בשביל לזכות באליפות כאן”.

בצד השלילי, אותו רמסדייל היה האחראי הישיר לשער השוויון של ברנטפורד. “לא הגיע לה השוויון, אבל ברנטפורד לא יכולה היתה לסרב למתנה כמו זו שהעניק לה רמסדייל”, נכתב ב”מירור” על הכיבוש של יואן וויסה. מיקל ארטטה גיבה את השוער שלו: “טעויות הן חלק מהכדורגל. לחזור מזה זה חשוב והוא עשה את זה בצורה נפלאה. רצינו מאוד לנצח עבור ארון, אנחנו מאוד שמחים”.

הכושר הנהדר של החניכים של מיקל ארטטה מגיע, כידוע, בדיוק בזמן לרגעי ההכרעה של העונה. כשנותרו עוד 10 מחזורים לסיום, נראה כי ארסנל נמצאת בפורמה הטובה ביותר, כשהמספרים ללא צל של ספק נמצאים בצד שלה.

הניצחון הערב היה השמיני ברציפות בליגה – רצף שלא רשמו התותחנים מאז אפריל 2015 תחת הדרכתו של ארסן ונגר. אך המאזן המרשים לא מסתיים כאן.

מתחילת 2024, ארסנל כבשה הכי הרבה שערים בליגה (33) וספגה הכי פחות (4). כמו כן, החבורה של מיקל ארטטה ניצחה הכי הרבה משחקים (8) והפסידה הכי מעט (0). מעבר לכך, נבעטו הכי פחות בעיטות למסגרת שלה (16).

Source link

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *