מכבי חיפה תיפגש עם ברק בכר במהלך השבוע


|
ברק בכר (עמרי שטיין)
ברק בכר (עמרי שטיין)

במכבי חיפה צפויים להיפגש במהלך השבוע עם המאמן ברק בכר על מנת לבחון את מינויו לשלוש השנים הקרובות. עכשיו, כאשר הירוקים עם פער של 10 נקודות גם לאחר ה-1:1 במשחק ההזדמנות האחרונה אמש מול מכבי תל אביב, גם בכרמל מבינים שזו השעה להכריע בסוגיית המאמן, על מנת להתחיל ולבנות את העונה הבאה.

בתוך כל זה, המאמן הנוכחי מסאי דגו ממשיך להאמין ולקוות שהוא יזכה בקרדיט גם בעונה הבאה. במועדון מזכירים בסיפוק כי דגו, שעבר השנה לא מעט מכשולים ובעיות מתוך בית, לא הפסיד העונה בליגה למכבי ת”א. מדובר בהצלחה יחסית לשנים עברו, אבל כזו שלא הצליחה לסגור את פער 10 הנקודות בין שתי הקבוצות, שכמעט ולא מותיר ספק באשר לזהות האלופה שבדרך.

לפני המשחק ולטובת דרבון השחקנים, הונחה בחדר הלבשה צלחת האליפות עם המסר: “שחקו כמו אלופים”. במחצית הראשונה זה לא ממש היה כך אומרים בכרמל, אבל במחצית השנייה חיפה הזכירה את אותה אלופה של השלוש השנים הקודמות.

דגו זכה אתמול למחמאות בעיקר על כך שידע לתקן ולהפנים שמערך שלושת הבלמים לא טוב לקבוצה, ושינה בהפסקה למערך של 4:3:3, בו ענאן חלאילי שוב כבש שער ברגל שמאל, השביעי במספר מתוך שמונת השערים שכבש בסה”כ. בוקר אחרי המשחק, דגו פרסם סטורי עם הגעתו למתחם האימונים בו העביר מסר: “לא מוותרים”. 

הסטורי של מסאי דגו (צילום מסך)הסטורי של מסאי דגו (צילום מסך)

בקבוצה אומרים שהמיחושים שחלאילי הרגיש בברך ימין לא אמורים להפריע לו, והשחקן צפוי להיות כשיר למשחק מול בני סכנין, כך גם החלוץ דין דוד.

ענאן חלאילי חוגג (חגי מיכאלי)ענאן חלאילי חוגג (חגי מיכאלי)

בחיפה טוענים כי שחקן הכנף של מכבי ת”א, מילסון, היה צריך לקבל כרטיס אדום, אחרי שלטענתם פגע בפניו של מחמוד ג’אבר ללא תגובה של השופט ושל ה-VAR.

לקראת סכנין, ייתכן שלראשונה אחרי תקופה ארוכה של פציעה בשרירי הבטן, עילאי חג’ג’ יחזור לסגל הקבוצה אחרי שלא הזדקק לטיפול כירוגי. גם החלוץ פרנזי פיירו צפוי להיות בתמונת הסגל אם יחזור ויתאמן מלא. עתידו של דניל לסובוי, שלא היה בסגל אתמול, היה החותמת הרשמית לכך שחיפה לא תממש את האופציה על השחקן שבתקופה של 4 וחצי חודשים מרוויח בחיפה 275 אלף יורו.

האזינו לפודקאסט לסיכום המשחק:

מדוע אלברמן לא יוצא להגנתו של דגו?

Source link

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *