מקרה חריג בבסיס בצפון: קובי פרץ גורש מהופעה על ידי מפקדיםקובי פרץ סולק אמש (שלישי) מהופעה מול לוחמים בבסיס בצפון שתוכננה מבעוד מועד. לטענת פרץ, הסיבה לביטול הופעתו ברגע האחרון וגירושו מהבמה היא העובדה כי הוא שר בהופעות “שיישרף להם הכפר” ומחלק תפילין. 

בסרטון מהאירוע נראה פרץ על הבמה אומר: “נסעתי לכאן במשך שעתיים וחצי. כבר ארבעה חודשים שאני מופיע בהתנדבות ומשלם על זה מכיסי הפרטי. לצערי הרב, לפני כמה דקות קיבלנו הודעה ש’קובי פרץ לא יכול להופיע בבסיס אצל החיילים’. למה? אני משלם הרבה כסף מכיסי הפרטי. זה כי אני לאחרונה אני אומר משפט שדובר צה”ל או מישהו שם לא אוהב לשמוע – אני שר לחיילים ‘שיישרף להם הכפר בעזה'”.


הזמנה להופעה של קובי פרץ בבסיס צה"ל

ההזמנה להופעה של פרץ

אחרי דברים אלה קהל הלוחמים מריע ופרץ ממשיך: “אני רוצה לומר שאני לא רוצה לפגוע באף חייל כזה או אחר, כי החיילים זה דם מדמי ואני אוהב אותם. קיבלתי על עצמי לחלק תפילין לחיילים”. בשלב זה הזמר החל לחלק תפילין לקהל ואחד מהמפקדים עולה לבמה ומורה: “כל הגדוד – לחדרים”. פרץ, מתברר, היה אמור לקבל תעודת הוקרה מהגדוד “כאות הוקרה על הופעה מדהימה”

מטעמו של קובי פרץ נמסר בתגובה: “פרץ נמנה בין האומנים היחידים שממשיכים להתנדב גם אחרי למעלה מ-150 ימי לחימה. היום הוא הגיע בתיאום מראש לבסיס בצפון הארץ במטרה לשמח את חיילינו, אחרי שעבר דרך חתחתים של כמעט 3 שעות נסיעה וניסיון להתגונן ממטח הטילים שנורה מהצפון – סירבו להכניס אותו לבסיס והערימו קשיים.

“לבסוף נכנס פרץ לבסיס, החל בהופעה ובעודו על הבמה מול קהל החיילים, האחראיים במקום הורידו את השלטר וכיבו את החשמל במזיד. מדובר באירוע חמור שלא יעבור בשתיקה. על האחראיים בצה”ל להיכנס לתמונה ולטפל מיד במקרה המביך הזה שבמקום לקרב ולחבר בין כל החלקים בעם, עושים בדיוק ההפך”. 

תעודת ההוקרה שהוכנה לקובי פרץ

תעודת ההוקרה שהוכנה לקובי פרץ

מטעם דובר צה”ל נמסר: “הופעתו של הזמר לא אושרה בצירים המקובלים בהתאם לפקודות והמדיניות בצה״ל, על כן הזמר התבקש לעזוב. נסיבות והתנהלות המעורבים באירוע ייבדקו והנהלים יחודדו”.


Source link

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *