נועה מי? אשת הסושיאל לשעבר של קירל תעבוד עם עדן גולןבעוד כחודש עדן גולן תטוס לשוודיה לייצג אותנו באירוויזיון עם השיר “הוריקן”, וכמו שכולנו כבר יודעים, התחרות לא מתרחשת רק על הבמה אלא גם בזירה הדיגיטלית, דרך הסושיאל שלה וקידום תכנים לאורך כל ההכנות לתחרות הגדולה.

מי שנבחרה לנהל את הסושיאל ואת אסטרטגיית הדיגיטל של גולן לאורך התחרות היא לא אחרת מאשר רוני פרץ, מי ששנים הייתה אמונה על ניהול הסושיאל של נועה קירל וגם ליוותה אותה בתחרות האירוויזיון בליברפול – רק בשנה שעברה.


רוני פרץ אשת מערך הסושיאל של נועה קירל (צילום: אינסטגרם)

לפני הביף. נועה קירל ורוני פרץ באירוויזיון 2023 | צילום:
אינסטגרם


למרות שלפרץ ניסיון של שנים בתחום הסושיאל, נראה שהבחירה בה נובעת מהניסיון שצברה כשליוותה את נועה באירוויזיון בשנה שעברה. במהלך התחרות בשנה הקודמת, הגיעה קירל להישגים מרשימים בדיגיטל – מיליון עוקבים בטיקטוק, ומספר העוקבים באינסטגרם קפץ בכ-500 אלף.

לאחר האירוויזיון, קירל ופרץ הפרידו כוחות, וזאת על אף שרוני נחשבה לחברתה הטובה של קירל ולאשת סודה. השתיים לא התייחסו לפרידה ועד היום לא ברור מה הוביל אליה. בינואר האחרון היה מפגש לא נעים בכלל בין השתיים על הסט של נבחרת המשפיענים של סמסונג, שם נועה נמנעה כביכול מלעבוד עם רוני, כשהביאה צוות סושיאל משלה, וזו על אף שרוני הייתה אחראית על צילומי הסושיאל של כל יתר המשפיענים.

עדן גולן במסיבת עיתונאים אחרי חשיפת השיר  (צילום: N12)

עדן גולן במסיבת עיתונאים אחרי חשיפת השיר | צילום:
N12


כעת פרץ חוזרת לזירת האירוויזיון והפעם תלווה את עדן גולן ותנהל את הנכסים הדיגיטליים של הזמרת הצעירה, משימה שלא תהיה פשוטה לאור המצב הביטחוני במדינה והתדמית שלנו בעולם. בהצלחה לרוני בתפקיד החדש ובמיוחד לעדן.


Source link

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *