ניימאר תקף בחריפות את אמבפה


|
ניימאר ואמבפה (רויטרס)
ניימאר ואמבפה (רויטרס)

“אהבה” היא ללא ספק לא המילה שמגדירה את מערכת היחסים בין קיליאן אמבפה לניימאר בעת ששיחקו ביחד בפאריס סן ז’רמן. בעוד שהברזילאי כבר לא חלק מהקבוצה ומשחק בערב הסעודית, נדמה שהאיבה בין השניים לא נחלשה עם הזמן. 

היום (שלישי), עוד לפני משחק הגומלין של פאריס סן ז’רמן מול ברצלונה, ניימאר שוב הראה כמה הוא “אוהב” את חברו לשעבר לקבוצה. 

בעוד שאחד מעמודי הכדורגל באינסטגרם העלה סרטון ‘רילס’ המשבח את קיליאן אמבפה, ניימאר כתב תגובה שהותירה את מיליוני הגולשים בהלם: “מו** ביצים”. 

לא מדובר בפעם הראשונה שניימאר מביע את סלידתו מהכוכב הצרפתי בפומבי ברשתות החברתיות. כזכור, רק בחודש פברואר האחרון, הברזילאי סימן ‘לייק’ שדיבר על עזיבת אמבפה ובו נכתב: “אף שחקן לא צריך להיות מעל הקבוצה, פ.ס.ז’ היא דוגמה לאיך צריך להתנהל בכדורגל”.

באותו פוסט נכתב בנוסף: “הם ידעו להרכיב קבוצה עם השחקנים הכי טובים בכדור הארץ, אבל כשהקבוצה החלה לשחק טוב, האגו של שחקן צרפתי התחיל להפריע לאווירה. אמבפה הרגיש שהוא נדחק, רוב שחקני הקבוצה דיברו ספרדית והוא איים לעזוב”.

עוד נכתב בפוסט שניימאר סימן עליו לייק: “כדי לא לאבד את אמבפה היקר שלה, פ.ס.ז’ החלה למכור את מי שלא הסכימו עם החשיבה של קיליאן והביאה את השחקנים הצרפתים שביקש. אחרי שעשתה כל מה שביכולתה כדי לבצע את הדברים כפי שרצה, אמבפה הודיע לקבוצה שיעזוב אותה בחינם בסיום העונה, ובסוף עם זה הקבוצה נשארה”.

Source link

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *