נתניה השיגה 0:1 יקר על מכבי חיפה בנערים א’


|
שחקני מכבי נתניה חוגגים (לילך וויס-רוזנברג)
שחקני מכבי נתניה חוגגים (לילך וויס-רוזנברג)

מכבי חיפה אירחה היום (שבת) את מכבי נתניה למשחק שסגר את המחזור ה-18 בליגת העל לנערים א׳, כשבסיום היו אלה הצהובים-שחורים שחגגו עם 0:1 קטן ויקר במיוחד. בשלב זה, המנצחת נמצאת במקום השני בליגה עם 43 נקודות, חזק במאבק על תואר האליפות.

המשחק נפתח עם גישושים מצד שתי הקבוצות, כשמכבי חיפה תקפה מעט יותר ומגיעה להזדמנויות טובות אך ללא דיוק מול השער. המחצית נמשכה באותה המגמה כשרוב הכדורים בירוק מגיעים לרגליו של ניב גבאי שלא היה מספיק חד מול השער ולא הצליח למצוא את הרשת במספר הזדמנויות שונות. בדקה ה-45 כדור קרן מגיע שוב לרגליו של גבאי שבועט חלש ולא הצליח להכניע את צפריר, כשהמחצית הראשונה נחתמת ללא יותר מידי אירועים.

שחקני מכבי נתניה חוגגים (לילך וויס-רוזנברג)שחקני מכבי נתניה חוגגים (לילך וויס-רוזנברג)
גיא בוגאנים (לילך וויס-רוזנברג)גיא בוגאנים (לילך וויס-רוזנברג)
אלירן מזרחי (לילך וויס-רוזנברג)אלירן מזרחי (לילך וויס-רוזנברג)
טהר תאנה (לילך וויס-רוזנברג)טהר תאנה (לילך וויס-רוזנברג)

למחצית השנייה האורחים עלו בצורה טובה יותר ונראו מרוכזים יותר בעוד הירוקים עלו מהוססים יותר ובדקה ה-60 הלחץ החל להשפיע – נגיעת יד שטותית ומכוונת כ-25 מטרים מהשער של הירוקים הביאה לכך שנעם שטייפמן ראה כרטיס צהוב שני ואדום, חיפה נשארה ב-10 שחקנים לחצי השעה האחרונה.

שחקני מכבי נתניה (לילך וויס-רוזנברג)שחקני מכבי נתניה (לילך וויס-רוזנברג)
ניב גבאי (לילך וויס-רוזנברג)ניב גבאי (לילך וויס-רוזנברג)

עשר דקות מאוחר יותר וגם השער הגיע, כדור עומק מעולה של פחימה מצא את דניאל אטלן, שמתוך הרחבה נוגח לפינה השמאלית וקבע 0:1 לאורחים מנתניה. בדקה ה-88 בלם נוסף של מכבי חיפה, אלעד בן שמעון, איבד את העשתונות ואחרי עימות הדדי על הכדור, הגיב בצורה חריגה כשהוא אוחז בצווארו של חלוצה של מכבי נתניה וראה גם הוא את הכרטיס האדום.

אמרי זגדון (לילך וויס-רוזנברג)אמרי זגדון (לילך וויס-רוזנברג)

בדקות שנותרו עד לשריקת הסיום ניסו שחקני מכבי חיפה לכבוש את השער המיוחל, אבל האורחים עמדו מעולה ויצאו עם ידם על עליונה עם שריקת הסיום, 0:1 קטן אבל חשוב מאוד לנתנייתים שנשארו קרוב קרוב למכבי תל אביב המוליכה.

איילון ברוך מול ליאם סיליס (לילך וויס-רוזנברג)איילון ברוך מול ליאם סיליס (לילך וויס-רוזנברג)
טהר תאנה (לילך וויס-רוזנברג)טהר תאנה (לילך וויס-רוזנברג)

Source link

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *