סמ”ר אובגן נפל בקרב בעזה: “ילד קסם. גבוה, יפה, חייכן,…דובר צה”ל הותיר הבוקר (רביעי) לפרסום שסמ”ר אברהם אובגן (21), לוחם בגדוד 932 של חטיבת הנח”ל, נפל אתמול בקרב בצפון רצועת עזה. הוא הניח הורים ו-11 אחים ואחיות. אובגן יובא למנוחות בחלקה הצבאית בהר הרצל היום ב-16:00.

דרסה, אחיו של אברהם, סיפר כי את הבשורה המרה קיבלה משפחתו אתמול בצוהריים. “גדלנו בנתיבות ובשנתיים האחרונות הוא גר עם אימא שלי בנתניה, פגשנו אותו אצלה בשבת והוא היה נינוח, מסביר פנים, חייכן”, סיפר האח השכול. “הוא היה אמור להשתחרר ממש עוד מעט. ילד קסם – בחור גבוה, יפה, חייכן, עם לב ענק. הייתי מדבר איתו כשהיה יוצא להפוגות, ואמרתי לו שלא יהיה שאנן, שיהיה חד. הוא לא חשש, הוא היה באווירה של לוחמים”.


חשיפת תשתיות טרור בבית החולים האינדונזי בצפון הרצו (צילום: דובר צה"ל)

פעילות צה”ל בצפון הרצועה, ארכיון | צילום:
דובר צה”ל


ראש עיריית נתניה מרים פיירברג איכר ספדה לו: “אבל כבד נפל על עירנו. סמ”ר אברהם אובגן, לוחם צה”ל הגיבור, נפל בקרב על הגנת העם והמולדת. אני משתתפת באבלה הכבד של משפחת אובגן היקרה, עם כל תושבי העיר נתניה. יהי זכרו ברוך”.

צה”ל הודיע על לוחם אחר מאותו הגדוד שנפצע קשה ועל לוחם מילואים בגדוד איסוף 636 באוגדת יהודה ושומרון (877) ולוחם בגדוד שקד של חטיבת גבעתי שנפצעו באורח קשה גם כן בקרב בצפון רצועת עזה. מתחילת המלחמה הותרו לפרסום שמותיהם של 576 חיילי צה”ל שנפלו.


Source link

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *