סמ”ר נדב כהן נפל בקרב בדרום רצועת עזה: “בחר לשרת בשריון”חברה של המשפחה סיפרה על נדב, בן ה-20, ששירת כלוחם בגדוד 77: “הוא רצה לשרת את המדינה בידיים וברגליים. היה התמצית של כל הקלישאות” • ב-4 באוקטובר הוא קיבל את אות מצטיין המג”ד ובשבת השחורה הוקפץ ללחימה • “נדב היה תלמיד מצטיין בבית הספר ‘חוגים’ בחיפה ועשה שנת שירות במכינת בארי”
N12


סמ"ר נדב כהן (צילום: דובר צה"ל)

צילום: דובר צה”ל
סמ”ר נדב כהן, בן 20 מחיפה, ששימש לוחם בגדוד 77, עוצבת “סער מגולן”, נפל בקרב בדרום רצועת עזה – כך התיר היום (שני) לפרסום דובר צה”ל. נטע דוברין, חברת המשפחה, סיפרה עליו: “נדב קיבל זימונים לכול, ובחר לשרת בשריון. לצערנו היום נכנסה משפחתו למשפחת השכול. זה בוקר שחור”.

נדב כהן ז"ל (צילום: באדיבות המשפחה)

נדב כהן ז”ל | צילום:
באדיבות המשפחה


נדב כהן ז"ל (צילום: באדיבות המשפחה)

נדב כהן ז”ל | צילום:
באדיבות המשפחה


“נדב בחור מהמם, כל הקלישאות שתמיד חושבים שמגזימים – הוא באמת היה התמצית שלהם”, אמרה דוברין. “הוא היה אח אמצעי ליונתן הבכור ורוני הקטנה, ובנם של מיכל ודורון. נדב סיים את בית הספר ‘חוגים’ בחיפה בהצטיינות, והלך למכינת בארי לשנת התנדבות”.

דוברין הוסיפה כי “נדב קיבל את כל הזימונים לכל מה שנער בגילו יכול לחלום עליו אבל הוא רצה לשרת את המדינה בידיים וברגליים והלך עם החברים לשריון. זו הייתה סגירת מעגל משפחתית כי סבא של נדב שמואל לרנר היה לוחם בחטיבה 7 ועכשיו כשהנכד היה לוחם שם גם זו הייתה סגירת מעגל”.


נדב כהן ז"ל (צילום: באדיבות המשפחה)

נדב כהן ז”ל | צילום:
באדיבות המשפחה


נדב כהן ז"ל (צילום: באדיבות המשפחה)

נדב כהן ז”ל | צילום:
באדיבות המשפחה


עוד סיפרה החברה של המשפחה כי “ב-4 באוקטובר הוא קיבל את אות מצטיין המג”ד בטקס רב-משתתפים, ולאחר מכן יצא הביתה לסוף השבוע. בבוקר 7 באוקטובר הוא הוקפץ. אימו מיכל הסיעה אותו לתחנת חוף הכרמל והוא ירד לעזה. מאז, שבועות ארוכים מאוד הוא בעזה. בתקופה הראשונה הוא לא יצא מהלחימה כלל”.

“אתמול הגיעה הבשורה הנוראה מכול. מיכל דאגה לו כל הזמן. היא חיכתה לטלפון, לסימון בוואטסאפ. בכל הזדמנות היא ירדה לדרום, ירדה עם עוד הורים. התנדבה עם חיילים בגזרות אחרות. בלבשל, בלהביא, אבל אי אפשר שלא לראות את הדאגה המחרידה הזו לנדב שליוותה אותה ואת המשפחה ואת כל מי שהקיף אותה”, אמרה דוברין.


Source link

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *