עוד קצת וגם היינו מנצחים את מכבי חיפה

בהפועל חיפה מרוצים מהנקודה שהשיגו אמש (שבת) ב-1:1 נגד מכבי חיפה. במועדון אפילו מרגישים שהיו יכולים להוציא יותר מהדרבי הזה, כאשר בסיום המשחק אמרו גם בצוות המקצועי וגם בהנהלה שבמשך דקות לא מבוטלות הקבוצה לא נפלה ממכבי חיפה ולא הייתה רחוקה מניצחון.

“שיחקנו כמו גברים”, אמרו בקבוצה, “עלינו חלש וספגנו שער שהוציא אותנו מההלם, אחריו התחלנו לשחק. עוד קצת וגם היינו מנצחים”. תומר יוספי זכה למחמאות, כאשר בצוות המקצועי אמרו שהוא נתן משחק גדול שהתווסף לעונה המצוינת שהוא מציג עד כה.

עוד לפני השריקה במועדון הצביעו על המשחק הזה כמשמעותי מבחינה מנטלית עבור השחקנים, והסבירו: “קיבלנו מכל השלוש בראש עד עכשיו, לקחת כאן נקודה זה מרים ביטחון וזה קריטי לנו לפני המשחק נגד סכנין”. אגב, את המשחק נגד סכנין מסמנים במועדון כחשוב ביותר העונה, כאשר הוא יכול לתת לקבוצה דחיפה משמעותית למקום הרביעי ולהשגת הכרטיס לאירופה.

מי שלא יוכלו לקחת חלק במשחק הזה הם ג`ורג` דיבה, שקיבל צהוב חמישי וגם גיא מלמד, שנפצע בקרסול והוחלף בעקבות הפציעה. השחקן עזב את האצטדיון כשהוא צולע והקרסול שלו נפוח, ובעקבות כך הוא יעבור צילום היום או ביום שלישי. בכל מקרה בצוות המקצועי הסתכלו על הרגל וציינו כי זה לא נראה טוב ושהסיכויים שיוכל להשתתף במשחק נגד סכנין הם קלושים. על פי הערכתם, מדובר בהיעדרות של שבועיים.

Source link

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *