עומר אדם חוזר לזירת הפשעאחרי הסערה בהופעתו בפארק הירקון עם ניקי ג’אם – עומר אדם הודיע היום (שני) כי הוא חוזר להופעה בפארק הירקון, ול-mako נודע כי הזמר מתכנן שני מופעים בפארק עם 20-30 אלף כרטיסים כל אחד. הבחירה בפארק הירקון הגיעה לאחר שהזמר היה מעוניין לסגור הופעה בבלומפילד – אך האצטדיון לא היה פנוי. על ההופעה הגדולה שתיכנן אדם פרסמנו ב-mako לפני שנה – כאשר בדק היתכנות להופעה בבלומפילד או בירקון בקיץ 2023.

בנוסף, גורמים המעורים בפרטים הסבירו ל-mako כי בהתאם לקצב מכירת הכרטיסים יוכלו אדם ואנשיו להגדיל את כמות האנשים בכל המופע, אך הגורמים מוסיפים כי הסיכוי שאדם יגדיל את כמויות הכרטיסים למופע הראשון קלוש, מאחר וכבר נקבע תאריך למופע שני של אדם בפארק.

כזכור, אותה הופעה בפארק הירקון עם ניקי ג’אם התבררה כציון דרך משמעותי בקריירה של אדם בשנתיים האחרונות. הסערה והאכזבה מהמעריצים הולידו סדרת מופעי פיצוי בלייב פארק, אבל משבר האמון נותר בעינו. בזמנו, גורמים בסביבתו של אדם סיפרו ל-mako מוזיקה כי הוא לקח קשה את הביקורת, ושהליינאפ של המופע עם ניקי ג’אם כלל לא פחות מ-24 שירים, אך בשל התנהלותו של ניקי ג’אם אדם לא הספיק לבצע אותם.

כשמוסיפים לסערת הירקון את כל הסקנדלים שהיה מעורב בהם – קאקדילה, הריבים המתוקשרים עם חברי כנסת ושרים בממשלה – אדם ירד למחתרת (עוד יותר מהרגיל) עד שלבסוף החליט לעזוב לחצי שנה לדובאי, החלטה שנחשפה כאן ב-mako. רגע לפני הטיסה הוציא את השיר “אני” שכלל את השורה שהפכה כבר למיתולוגית: “אני לא עוזב אני לא בורח, נוסע לחפש את הנשמה שלי”.

כשחזר הוציא את האלבום “סוף העולם”, שהקליט חלקו בדובאי עם אמנים ישראלים שהטיס לשם וחלקו בארץ עוד לפני הטיסה. הפרויקט כלל את “אני”, “קומה 58” וDXB to TLV. בסופו של דבר האלבום התקבל ברוח צוננת למדי על ידי המעריצים ולא יצאו ממנו להיטי ענק כמו שציפה.

לאחר האלבום שזכה לתגובה פושרת, התרחק אדם בחודשים האחרונים מיצירה מקורית – והעדיף להתמקד בגרסאות כיסוי לשירים, כמו “ואיך שלא” של אריאל זילבר או “סטלות” של שרק. הבחירה להתרחק ממוזיקה מקורית הביאה ביקורת רבה מגורמים בתעשייה, שאמרו בשיחה עם mako: “הוא הלך למוכר, לקל ולידוע. הלך על הבטוח. שירים שאי אפשר לפספס איתם”. עכשיו כשהוציא מיני-אלבום של מוזיקה מקורית אחרי אותה תקופה ארוכה, נראה שהוא רוצה לחגוג אותו עם הופעה בפארק הירקון.

עדכון, 14:09: אדם הגיב לתלונות של מעריצים על כך שהחליט לפתוח מופע בפארק הירקון ולא בהיכל מנורה. “אני מקבל מלא הודעות למה ירקון ולא מנורה, אז ככה: אנחנו בונים היכל בפארק שיראה ככה”, כתב אדם והוסיף שרטוט של מבנה בו אמורה להתקיים ההופעה. “אז אתם תרגישו במנורה רק עם יותר אווירה, ודבר שני, מאוד מאכזב אותי שאתם לא סומכים עליי”.

עומר אדם (צילום: אינסטגרם)

עומר אדם | צילום:
אינסטגרם
Source link

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *