עומר אדם מעדכן על ההופעה בפארק הירקון שנדחתהסופי: ההופעה של עומר אדם נדחית ליום חמישי. עומר אדם כבר עדכן שהמופע הערב (שני) בפארק הירקון נדחה ליום חמישי – התאריך שבו אודיה שחתומה אצלו מופיעה בהיכל מנורה – אלא שאז פיקוד העורף הודיע בחצות על הקלה בהנחיות והוא ניסה בכל זאת לקיים אותו הערב.

“מה לא עשינו? מה לא ניסינו לעשות כדי שהמופע יתקיים היום?”, כתב אדם בפוסט שעלה הבוקר והסביר: “אבל במציאות המשוגעת הזאת… אין מה לעשות… נאלצים להודיע על דחיית המופע והוא יתקיים, ביום חמישי 18.4 בשעה 20:00”.

מה אם לא תוכלו להגיע להופעה בחמישי? מטעמו של אדם מעדכנים: “הכרטיסים אשר קיבלתם בהודעה בעת הרכישה תקפים למועד החדש. אתם יכולים לבצע מגוון פעולות באופן עצמאי באזור האישי באתר של קופת תל-אביב לרבות ביטול, החלפת תאריך, שליחה חוזרת של כרטיסים וכיוצ”ב”.

אדם במהלך הלילה עדכן מהפארק: “השעה 1 וחמישה, אנחנו כאן בפארק בהירקון. יצאו הנחיות חדשות מפיקוד העורף. אנחנו עובדים שכל המופעים יהיו כמתוכנן וכמו שרצינו מההתחלה. תבינו – זה לא תלוי בי. כל דקה משתנה פה הכל. אנחנו עובדים פה על הכל ובבוקר אני מעדכן אתכם. אוהב אתכם”.

אדם אמור להופיע בפארק הירקון לראשונה מאז אותה הופעה עם ניקי ג’אם, שעשתה לו לא מעט צרות עד שהחליט לעזוב לדובאי לחצי שנה. הוא צפוי להופיע עם השירים מהאיפי החדש שהוציא “חמישה לילות”, כולל “רק שלך” שנכנס למקום הראשון בהיטליסט – מצעד המוזיקה הרשמי של ישראל. גם שאר השירים נכנסו לעשירייה הראשונה.


Source link

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *