עומר נודלמן מדברת לראשונה על ביטול החתונהבאוקטובר 2022 עומר נודלמן ומי שהיה בן זוגה במשך שנתיים עידו ברניקר, התארסו בקול תרועה – אבל כזכור, מערכת היחסים לא שרדה, וכמה חודשים לפני החתונה, הם החליטו לבטל הכל ולהיפרד.

כעת, חודשיים אחרי הפרידה וביטול החתונה, תפסנו היום (רביעי) את נודלמן על סט הצילומים לקמפיין הראשון שלה בתור השגרירה החדשה של טרמינל איקס, שם היא סיפרה לנו על התקופה הלא פשוטה שעוברת עליה מאז הפרידה, ולמרות הקושי, עושה רושם שהיא ממש אופטימית לגבי העתיד – ולגמרי חושבת על הזוגיות הבאה בחייה.


לאחרונה עברת שינויים בחיים האישיים שלך, עברת פרידה וביטול אירוסים. איך את?
“אני בסדר גמור, ממש בסדר. לפעמים אנחנו מתכננים תוכניות ולאלוהים יש תוכניות משלו. כשפרצה המלחמה אני הייתי במיאמי ובדיוק התחילו להגיע כל הידיעות על מה שקורה בארץ, והרגשתי שאני לא מצליחה לנשום כרגיל. הרגשתי שאני לא מצליחה למצוא לעצמי מנוחה וכל מה שרציתי זה לחזור הביתה, להיות עם המשפחה ולשבת במקלט, עם כל ה’שיט’ שקורה פה במדינה. מהמקום הזה התעורר משבר שאם לפני המלחמה יכולתי לראות את עצמי גם גרה בקצה השני של העולם, פתאום לא יכולתי, ולא צלחנו את המשבר הזה וזה בסדר. אנשים נפרדים וזה קורה. אני באמת חושבת שעידו בן אדם מדהים, ואני באמת מאחלת לו את כל הטוב שבעולם ואני יודעת שהוא מאחל לי אותו דבר”.

באיזה שלב את באמת מבינה שאין עתיד לקשר, המלחמה היא מה שחיזק את התחושה?
“הזוועות שקרו באותה שבת, לא חושבת שמישהו ישכח את זה וגם לא ביום שאחרי. לכל אחד זה נגע איכשהו, אני לא יכולה להגיד לך שזה בגלל המלחמה, אני חושבת שלא נחזור להיות מה שהיינו, כל אחד – גם אני. הבנתי שזה המקום שלי, הבית שלי, לכאן אני שייכת ואין שום מקום אחר בעולם שיכול למלא את המקום הזה, זה הבית שלי”.

עומר נודלמן (צילום: דימה טליאנסקי, יח"צ)

צילום:
דימה טליאנסקי, יח”צ


תכננתם לגור בחו”ל אחרי שתתחתנו?
“היה תכנון לגור כמה שנים במיאמי, כי שם העבודה של עידו, ואז לנווט בין מיאמי לישראל כי יש לי פה את הקריירה שלי. זה היה התכנון”.

כשמבטלים חתונה כמה חודשים לפני, למי מודיעים קודם?
“לעצמי דבר ראשון. ‘היי, ביטלת חתונה’, זה די שוק. ואז לבן זוג, לפרטנר, למשפחה. אלה שלבים מאד לא פשוטים , אבל קורה”.

איך את עוטפת את עצמך בתקופה הזו?
“אני עוטפת את עצמי במלא טוב, אני לא יכולה להסביר לך. אני מרגישה ממש טוב, אני מרגישה הכי שלמה עם עצמי שהייתי אי פעם. אני חושבת שעשיתי צעד שהוא בשבילי ואני יודעת בתוכי שיהיה לי ממש טוב. לא יודעת למה, אל תשאלי אותי למה ואל תשאלי אותי איך, אני יודעת שיהיה לי טוב”.

עומר נודלמן (צילום: דימה טליאנסקי, יח"צ)

צילום:
דימה טליאנסקי, יח”צ


זה אומר שאת מוכנה לזוגיות הבאה?
“כן, למה לא? מה, אני צעירה, רווקה וחמודה. למה לא? לגמרי”.

אם אני מבינה נכון, קאמבק לא יהיה פה?
“אני חושבת ששנינו עם הפנים קדימה, אנחנו אנשים שונים ויש לנו השקפות עולם שונות, ואנחנו שלמים עם זה”.

מה הולך להיות בזוגיות הבאה שלך שאת לא הולכת לוותר עליו הפעם?
“וואו, זו שאלה. אני לא אוותר על עצמי בחיים בשביל אף אחד בעולם. אנחנו עושים את הדרך הזו ביחד, אף אחד לא צריך לוותר על שום דבר. גבר חלומותיי הוא עם חוש הומור ויש לו עיניים טובות, וכשאני איתו אני ארגיש שאני במקום בטוח, שאני בבית”.

ושהוא יגור בארץ.
“רצוי, מאוד-מאוד”.

עומר נודלמן (צילום: דימה טליאנסקי, יח"צ)

צילום:
דימה טליאנסקי, יח”צ
Source link

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *