עופר ינאי חשף: ההצעה על ים מדר וההאם הציע לרכוש את מכבי…
sportFive1373735 (צילום: ספורט 5)

צילום:
ספורט 5


עופר ינאי נכנס להפועל תל אביב עם כוונה ברורה לקחת ביחד עם המועדון האדום צעד גדול קדימה. כחלק מאותם מאמצים, מן הסתם הוא גם מעוניין בישראלים הטובים ביותר שיש והיום (ראשון) בראיון ל-5 באוויר הוא חשף את ההצעה ששלח במטרה להשיב את ים מדר לקבוצה.

“ים לא מעוניין לבוא”, אמר, “הצענו לו את כל מה שהיה ניתן להציע, כולל לשלם פיצויים של כמעט מיליון דולר. אנחנו מחפשים מישהו מתאים, זה אתגר. האם נועם יעקב על הפרק? אולי, בוא נראה”.

“היינו מאוד מאוכזבים מההדחה מאירופה. היינו טובים יותר מבשיקטאש ומלונדון במהלך העונה”, הוסיף, “במחצית השנייה דני יכול היה לעשות עבודה טובה יותר והשחקנים היו צריכים להתעלות. אני חושב שהקהל של הפועל מבין כדורסל ואינטיליגנטי. למאמן יש עבודה לא קלה, יש עליו עומס. הקהל צריך להיות קצת פחות אגרסיבי בביקרות”.

ינאי המשיך ואמר: “השוק בישראל צריך להשתנות. יש קבוצה אחת שנהנית מעשרות מיליונים בשנה דרך ערוץ הספורט. זה נותן יתרון לא הגיוני. צריך שוק עם 2-3 קבוצות שמשחקות ביורוליג והפועל צריכה להיות אחת מהם. הגענו למרחק של דקה מאליפות בעונה שעברה זה תלוי מאוד בהיבט המנטאלי. סיכוי יהיה לנו, ומקווה שנעמוד בזה”.

בהמשך ינאי נשאל האם בעבר ניסה לקנות את מכבי תל אביב, והשיב: “אין התייחסות”.


Source link

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *