“עצרנו את כדור השלג”. שביעות רצון במכבי נתניה

מכבי נתניה עצרה אתמול (שבת) את רצף ההפסדים בתיקו מאופס בטדי מול בית”ר ירושלים. זו הייתה הפעם השנייה בלבד מאז הגיע גיא צרפתי שהקבוצה שלו שמה על רשת נקייה, כאשר בניגוד למשחקים האחרונים, משחק ההגנה עבד טוב. 

הבחירה בעומר ניראון כשוער הבכיר, שגם ימשיך ב-11, כמו גם ההחלטה לתת את הקרדיט ללירן רוטמן ועוז בילו הוכיחו את עצמן וגם החלפת המערך ל-4:3:3 והחזרה לשיטה שנתניה מכירה טוב מאוד סייעו ליהלומים לשלוט. עם זאת, כמו בלא מעט משחקים העונה, נתניה סבלה מחוסר מזל והכדור לא נכנס, וכשכבר נכנס, שופטי הווידאו קבעו כי השער של רוטמן הובקע בנבדל. 

במועדון היו שבעי רצון מההכנה למשחק ומהעובדה שבטדי, מול מאמן חדש ואווירה ביתית, הצליח גיא צרפתי להפתיע את היריבה. “היה חשוב לעצור את כדור השלג, שיחקנו נכון אבל המזל לא היה איתנו”, אמרו בנתניה. זה היה המשחק הראשון אחרי 17 משחקים של הקבוצה שלא נגמר בהכרעה. 

במועדון ציינו כי שחקנים שיקבלו כרטיסים על דיבורים עם השופטים ולא על עבירות תוך כדי משחק ייקנסו. נתניה כרגע תשאיר את מאבקי הליגה בצד ותתרכז במשחק הגביע מול הפועל ירושלים, בין אם הוא יקרה מחרתיים או ברביעי.  

הדאגה בנתניה היא ממצבו של ג`ואל אבו חנא. השחקן דיווח על כיווץ בשריר והחשש הוא שמדובר בקרע. במקרה כזה הוא יחמיץ כמה שבועות אבל הבדיקה תהיה היום או מחר כשבכל מקרה נגד הפועל ירושלים הוא לא יהיה זמין, כאשר מי שישוב לסגל הוא יובל שדה.

בנושא אחר, נראה כי דן רומן עלול לסיים את תפקידו כמאמן קבוצת הנוער בסיום העונה. לאחרונה הקבוצה שהייתה בצמרת ליגת הנוער התדרדרה בטבלה וסופגת תבוסות, דבר שככל הנראה יוביל לשינוי בעמדה זו.

Source link

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *