פורסם סגל איסלנד למפגש מול נבחרת ישראל

רגע לפני המשחק מול נבחרת ישראל ביום חמישי ב-21:45 במסגרת חצי גמר פלייאוף העלייה ליורו, איסלנד פרסמה את הסגל שלה למפגשים נגד הבחורים של אלון חזן.

כזכור, המפגש יהיה קרב ישיר על העפלה לגמר הפלייאוף של ליגת האומות, כשמשם זה משחק אחד מלהעפיל לראשונה בתולדות המדינה לטורניר הנבחרות היוקרי של היבשת בקיץ הקרוב בגרמניה.

מי שזומן לסגל של יריבת ישראל הוא הכוכב הגדול שלה, אלברט גודמונדסון, שהרשתית עשרה שערים בליגה האיטלקית העונה. שחקנה של גנואה לא היה חלק מהנבחרת תקופה ארוכה, זאת ולאחר שהוגשה נגדו תלונה בגין אונס. כעת הוא חוזר בדיוק בזמן מצידה של איסלנד.

אלברט גודמונדסון עם הכדור (רויטרס)אלברט גודמונדסון עם הכדור (רויטרס)

משטרת איסלנד הגישה תיק חקירה לפרקליטות, אך זו החליטה לא לעבור עם זה לבית משפט והסאגה נסגרה בלי שהשחקן הועמד לדין. בעקבות זאת מאמן הנבחרת, אוגה הריידה, החליט לזמן את גודמונדסון.

הריירה אמר: דיברתי איתו במהלך כל התקופה הזו, הוא מוכן לשחק. מבחינת הפרשה, אני לא יודע עד כמה אני יכול להיכנס לזה ולדבר על זה, אבל מבחינתי הוא יכול להיות בסגל וזו ההחלטה שלי”.

לעומת זאת, מי שלא זומן לסגל הוא הכוכב הכי גדול של איסלנד, יש שיגידו בתולדות המדינה, גילפי סיגורדסון. מלך שערי איסלנד בכל הזמנים התאכזב ואמר: “אני מאוכזב מאוד, אני המשכתי לשחק כדורגל כדי שאוכל להיות חלק מהנבחרת. אני עם כמה פציעות קטנות, אבל מרגיש טוב ואני הייתי סומך על עצמי כדי להיות בסגל”.

גילפי סיגורדסון חוגג עם חאמס רודריגס (רויטרס)גילפי סיגורדסון חוגג עם חאמס רודריגס (רויטרס)

הריירה הגיב גם לזה כשאמר: “זה שהוא לא אוהב את זה, זה דבר טוב, אני שמח מזה. אני מקווה שהוא יוכל להיות חלק מהנבחרת בעתיד, אבל כרגע הוא רק חזר מפציעה וזה לא הוגן לאחרים אם הוא יהיה חלק והם לא”.

הסגל המלא של איסלנד: אליאס אולאפסון, הקון ולדימארסון, פטריק גונארסון, גודמונדור בורארירסון, קולבניין פינסון, דניאל גרטארסון, סבריר אינגאסון, חיורטר הרמאנסון, גודלאוגור פאלסון, אלפונס סמפסטד, יוהאן גודמונסון, איסאק יוהאנסון, אנרור טראוסטאסון, האקון הראלדסון, כריסטיאן הלינסון, ג’ון בורסטיינסון, מייקל אלרטסון, מייקל אנדרסון, ארנור סיגורדסון, ווילום ווילומסון, אורי אוסקרסון, אנדרי גודיונסן, אלפרד פינבוגאסון ולאברט גודמונדסון.

Source link

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *