פיצוץ אירע סמוך לחנות “לחם חביתה” בנתניהאמצעי חבלה התפוצץ היום (חמישי) בכניסה לעסק לחנות הכריכים “לחם חביתה” בנתניה. חבלן המשטרה העביר את שרידי פריט האמל”ח להמשך בחינה ומיצוי ראיות במעבדות הזיהוי הפלילי.

שוטרי תחנת נתניה פתחו בחקירה עם קבלת דיווח במוקד 100 בדבר קול נפץ שנשמע בסמוך לבית עסק באזור התעשייה החדש בעיר, כאשר בתום סריקות אותרו שרידי פריט אמל”ח בחנות. לא היו נפגעים.


שרידי הרימון שהתפוצץ סמוך ל"לחם חביתה"

שרידי הרימון שהתפוצץ סמוך ל”לחם חביתה”

לחם חביתה בנתניה (צילום: מתוך עמוד היוטיוב של מני עזרא)

לחם חביתה בנתניה | צילום:
מתוך עמוד היוטיוב של מני עזרא


“חבלן המשטרה בחן את שרידי הפריטים, לצד סריקה במקום להסרת כל סיכון נוסף לציבור ובתום הפעילות העביר את הממצאים להמשך מיצוי ראיות במעבדות הזיהוי הפלילי של משטרת ישראל, במסגרת חקירה שנפתחה לבחינת הרקע והנסיבות”, נמסר מהמשטרה.


ויקי עזרא (צילום: מתוך טיקטוק)

ויקי עזרא, הבעלים של “לחם חביתה” | צילום:
מתוך טיקטוק


הפיצוץ מתרחש ימים ספורים לאחר שויקי עזרא, הבעלים של “לחם חביתה” ובנו, הותקפו במוט ברזל בעקבות ויכוח על חניה שהסלים לכדי אלימות

עזרה ובנו לא הגישו תלונה במשטרה נגד התוקפים. במשטרה מעריכים כי השניים מעדיפים בשלב זה להנמיך את הלהבות ולא להסתבך עם עבריינים מקומיים. החשודים בתקיפה, רועי בונקר, עומר מויסט וגבי חנני, שמרו על זכות השתיקה בחקירתם. אתמול במהלך דיון בעניין הארכת מעצרם בבית משפט השלום בפתח תקווה טען עו”ד ג’קי סגרון, סנגורו של בונקר, כי הוא לא השתתף בתקיפה אלא היה בכלל מחוץ לבית העסק של עזרא, ולכן אין לו קשר לאירוע.


Source link

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *