קייט מידלטון נצפתה מחוץ לביתהכשברקע הספקולציות על מצבה רק הופכות קיצוניות יותר ויותר, קייט מידלטון נצפתה היום לראשונה מחוץ לביתה יחד עם בעלה הנסיך וויליאם, כשהם פקדו את חנות השוק האהובה עליה ליד ביתם שבווינדזור. על פי עד ראייה שנכח במקום קייט נראתה “שמחה, שלווה ובריאה”. אז אפשר להיות רגועים סוף סוף?


קייט מידלטון (צילום: 	Max Mumby/Indigo, getty images)

צילום: Max Mumby/Indigo, getty imagesאבל למה בלי תמונות? קייט מידלטון נצפתה כשהיא נראית “מאושרת, בריאה ורגועה” בביקור בשוק מקומי, כך על פי דיווחים שעולים היום באתרי הרכילות מעבר לים. זו הפעם הראשונה שבה היא נראתה בחוץ מאז שעברה את ניתוח הבטן המסתורי בינואר האחרון – ובעקבותיו נעלמה מהרדאר ועוררה דאגה בקרב מעריציה.

על פי עדי הראייה, קייט נצפתה יחד עם בעלה, הנסיך וויליאם כקילומטר מהקוטג’ שלהם באדלייד שבווינדזור בשבת האחרונה, לאחר שצפו בשלושת ילדיהם משחקים בחוץ. אותו עד ראייה סיפר לצהובון “הסאן”: “אחרי כל השמועות שהסתובבו הייתי המום לראות אותם שם. קייט יצאה לקניות עם וויליאם והיא נראתה מאושרת ובמצב טוב. הילדים לא היו איתם, אבל זה סימן כל כך טוב שהיא בריאה מספיק כדי לקפוץ לחנויות.


הנסיך וויליאם, קייט מידלטון, וויליאם וקייט, וויליאם, קייט (צילום: Chris Jackson, getty images)

צילום:
Chris Jackson, getty images


אף על פי שלא צולמו תמונות של בני הזוג – תוך הקפדה על בקשתם לפרטיות בזמן שקייט מתאוששת – היציאה שלהם היא סימן מעודד לכך שמידלטון עושה את צעדיה הראשונים לקראת חזרה לתפקידיה הרשמיים. הנסיכה, שנראתה בפעם האחרונה בסנדרינגהם בחג המולד, צפויה לחזור לעבודתה לאחר ה-17 באפריל, מיד אחרי חג הפסחא.

עם זאת, יש הטוענים שקייט תחזור אף מוקדם יותר ואולי אפילו תנכח בטקס חג הפסחא השנתי בקפלת סנט ג’ורג’ באחוזת ווינדזור. לפי עיתון ה”טלגרף”, הנסיכה לא שללה לחזור לתפקיד ציבורי ביום ראשון של חג הפסחא ויכולה להצטרף למשפחתה לטיול המסורתי. אבל נראה שצריך לקחת את זה בעירבון מוגבל כי מקור בארמון אמר לעיתון כי “אין אישור לכך בשום אופן”, והוסיף כי כל דבר אחר הוא ספקולציה. 

קייט מידלטון  (צילום: Stephen Pond, getty images)

צילום:
Stephen Pond, getty images


אירוע נוסף שקייט הייתה אמורה להשתתף בו, הוא אירוע העונה לשם Trooping the Color, שבמהלכו הצבא חוגג את יום הולדתו של המלך, שיתקיים ביוני הקרוב. אך באופן מסתורי, שמה של מידלטון הוסר במהירות מרשימת הנוכחים באתר הרשמי של הצבא – מה שרק הוסיף שמן למדורת הספקולציות בנוגע למצבה.


Source link

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *