רועי מגור חתם לשלוש שנים במכבי תל אביב


|
בן מנספורד, רועי מגור, גדי ברומר ועו״ד עידן כסיף (פרטי)
בן מנספורד, רועי מגור, גדי ברומר ועו״ד עידן כסיף (פרטי)

מכבי תל אביב ממשיכה עם הארכות החוזים לשחקנים המבטיחים של מחלקת הנוער שלה והיום (רביעי) הגיע תורו של הקשר, רועי מגור, שנתון 2007, שחתם על חוזה מקצועני ראשון לשלוש שנים. החתימה בוצעה באמצעות סוכנו של השחקן, עורך הדין עידן כסיף. 

מגור בן ה-17 הוא אחד הקשרים המבטיחים במחלקת הנוער הצהובה והעונה הוא מככב בקבוצת נערים א’ עם 15 בישולים ושלושה שערים, שניים מהם היו לאחרונה במשחק בו הקבוצה הביסה 0:4 את מכבי חיפה. 

מגור אף משתייך לסגל של נבחרת ישראל בשנתון הגיל שלו ובספטמבר האחרון היה חלק מהנבחרת שהשתתפה בטורניר 4 האומות, שם אף כבש שער מחצי מגרש מול נבחרת איטליה בניצחון 1:4 של ישראל. 

בן מנספורד, רועי מגור וגדי ברומר (פרטי)בן מנספורד, רועי מגור וגדי ברומר (פרטי)
רועי מגור ועו״ד עידן כסיף (פרטי)רועי מגור ועו״ד עידן כסיף (פרטי)

על פי גורמים במועדון הצהוב, מגור הוא אחד מקשרי העתיד של המחלקה והמספרים שהוא מציג העונה הם ביטוי לכך, כאשר על פי הנתונים של הצהובים הוא עומד העונה בנוסף על 1.6 מסירות מפתח למשחק, 2.3 חילוצים למשחק (מתוכם 1.1 בחצי היריבה) ועוד 1.9 השתלטויות על כדורים חוזרים במשחק.

במעמד החתימה על חוזה הבוגרים הראשון של הקשר נכחו מנכ”ל המועדון, בן מנספורד, והמנהל המקצועי החדש של מחלקת הנוער, גדי ברומר. רועי מגור נמצא במכבי תל אביב מאז גיל 5 ועבר גם דרך בית הספר לכדורגל של המועדון. 

צפו בשערים של נבחרת הנערים של ישראל

Source link

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *