“רוצה להודות לך על הילדים המדהימים שלנואייל גולן מברך היום (חמישי) את דניאל גרינברג לכבוד יום הולדתה ה-30 בפוסט ארוך ונוגע ללב בעמוד האינסטגרם שלו, שכולל תמונות זוגיות של השניים. 

“נצ’ו שלי, אהובה שלי, מזל טוב, חיים שלי! יום הולדת 30, מתחילה עשור חדש ומרגש. קצת לפני גיל 25 הפכנו לזוג, התחתנו והקמנו משפחה. עברנו תקופה קשה, ובסופה החלטנו להיפרד”, כתב גולן. “הפרידה הזאת הייתה קשה לשנינו”, הודה הזמר – והוסיף: “למדנו הרבה על עצמנו וכמה שנינו רוצים להגיע לנחלה”.

“שנה וחצי היינו פרודים, ואז הבנו גם אני וגם את שנועדנו אחד לשנייה, הבנו שהאהבה שלנו אמיתית וטהורה והיא מנצחת הכל. לפני שנה חזרת להאיר לי את החיים באור הגדול שלך, הזכרת לי כמה אני אוהב ובטוח בקן שבנינו, כמה אני רוצה יציבות, בית וחיים טובים ושקטים איתך ועם הגוזלים הקטנים שלנו”, כתב אייל.

“אני רוצה להודות לך על מי שאת בשבילי, כי את בשבילי הכל. על הילדים המדהימים שלנו – ובעזרת השם שעוד יהיו. על האמא האלופה שלמדת להיות ועל אשת העסקים התותחית שנהיית. אני הכי גאה ושמח לראות אותך מתפתחת, משתנה, לומדת ומצליחה. אני יודע כמה שאת מוכשרת, חכמה והולכת לטרוף את העולם כמו שרק את יודעת. אני מאחל לנו שרק נמשיך בדיוק ככה עוד שנים רבות של זוגיות טובה, חברות אמיתית, נחת מהקטנים – ואהבה גדולה-גדולה בדיוק כמו שיש לנו. מזל טוב, תותי שלי”.

כזכור, גולן וגרינברג התגרשו בדצמבר 2021 אחרי שנתיים של נישואים ושני ילדים משותפים, מיאל ורון. בשנה האחרונה השניים עשו קאמבק של ממש וחזרו לזרועות האחת של השנייה. הם אומנם טרם איחדו שוב כתובות, אבל לפי הברכה של אייל – נראה שהם לגמרי חושבים על צעד לא פחות חשוב – ילד נוסף? נמשיך לעקוב. 


Source link

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *