ריאל אף פעם לא מתה”, “מדריד המשוגעת


|
כותרות העיתונים בספרד (צילום מסך)
כותרות העיתונים בספרד (צילום מסך)

ריאל מדריד הנחילה למנצ’סטר סיטי הפסד ביתי ראשון בליגת האלופות מאז 2018. אמנם זה קרה בפנדלים ולא ב-90 דקות, אבל בשורה התחתונה אלופת אירופה בחוץ והבלאנקוס בחצי הגמר אחרי 1:1 ב-120 דקות וניצחון בדו קרב פנדלים בעוד פרק בקלאסיקה הנפלאה בין שתי הקבוצות הגדולות ביבשת. החדשות הרעות מבחינת הבלאנקוס הן שדני קרבחאל יחמיץ את המשחק הראשון בחצי הגמר אחרי שספג צהוב שלישי העונה.

“ריאל מדריד משוגעת. יחי המלך”, נכתב ב’מארקה’, “לונין הרחיב את האגדה של ריאל. מלכי אירופה שרדו ואין הסבר למה שקרה באיתיחאד חוץ מזה שיש כוח מסטי סביב מלכי אירופה שהצליחו לשרוד את הדריסה של האלופה לה היו 33 ניסיונות”.

שחקני ריאל חוגגים בסיום (רויטרס)שחקני ריאל חוגגים בסיום (רויטרס)

“ריאל אף פעם לא מתה, מדריד ההרואית, לונין ההרואי”, זעקה הכותרת ב’אס’, “הופעה זכורה של השוער. יש בריאל מדריד קסום שפשוט אי אפשר לנצח מולה באירופה. אף קבוצה לא ניצחה כל כך הרבה מבלי שהייתה הקבוצה הטובה יותר כל כך הרבה פעמים. האומץ עזר לריאל לצאת מהאיתיחאד בחיים”.

“אסור לשכוח את מה שנאצ’ו ולוקאס ואסקס עשו. זה לילה שאחריו הם ולונין ורודיגר צריכים לקבל חוזה לכל החיים. ריאל השקיעה 100 מיליון אירו בקיץ האחרון על בלינגהאם, אבל בסוף הארבעה הללו שאף אחד לא חשב לסמוך עליהם היו אלו שעשו את ההבדל”, הוסיפו ב’מארקה’.

“רק סיטי יכולה להכניע את ריאל לכל כך הרבה דקות בליגת האלופות, אבל שוב מדריד בחצי הגמר כשניצלה את הפנדלים, הטריטוריה המיסטית שלה, והגדילה את ההיסטוריה של הניצחונות הלא צפויים שלה”, כך נכתב ב’ספורט’ המזוהה עם ברצלונה.

אדר מיליטאו סיכם זאת יפה: “ריאל מדריד – את לא הגיונית”. העיתונאי תומאס רונסרו כתב: “ריאל, תודה שאת קיימת. אני אוהב אותך עד המוות”. טיבו קורטואה החמיא לאנדריי לונין, גם איקר קסיאס, מרסלו ומסוט אוזיל שיבחו את הבלאנקוס.

Source link

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *