ריאל מדריד המליצה לגולר לעזוב בהשאלה


|
פלורנטינו פרס וארדה גולר  (ריאל מדריד)
פלורנטינו פרס וארדה גולר (ריאל מדריד)

למרות שבריאל מדריד לא יאשרו זאת בשלב הזה, בתקשורת הספרדית מדווחים שארדה גולר עלול להיפרד מהבלאנקוס בהשאלה כבר בחלון ההעברות הנוכחי של ינואר, כשהלבנים בודקים אופציה העבירו לקבוצה אחרת בה יקבל דקות משחק משמעותיות יותר.

במועדון מהבירה מאמינים שהדבר יכול להיות טוב עבורו כפי שקרה עם שחקנים כמו ברהים דיאס וטאקה קובו שהתפתחו בקבוצות אחרות והפגינו יכולת טובה מחוץ לריאל. גולר עצמו התאושש מפציעה ארוכה ומקווה לדקות משמעותיות, דבר אותו הוא לא יכול לקבל כרגע.

הטורקי הצעיר השאיר את הבעיות הפיזיות שהיו לו מאחוריו, אבל ככל שהזמן עובר, נראה שהוא מקבל פחות הזדמנויות מקרלו אנצ’לוטי ונראה שבקצב הזה יקבל מעט מאוד דקות עד לסיום העונה: “ריאל בודקת אופציה להעבירו ולא רואה את זה כמשהו לא טוב, כי זה עבד לה ביותר ממקרה אחד”, נכתב בספרד.

ארדה גולר וקרלו אנצ'לוטי (אינסטגרם)ארדה גולר וקרלו אנצ’לוטי (אינסטגרם)

בתקשורת הספרדית נתנו כדוגמה את ברהים דיאס שהתקשה לקבל דקות בריאל, אבל היה מצוין במילאן והביא למצב שהקבוצה ממדריד מחזירה אותו ונותנת לו מקום מכובד בקבוצה, כשעכשיו הוא משמש כמחליף הראשון בהתקפה של אנצ’לוטי.

גם טאקה קובו נאלץ לעזוב את ריאל כדי לקבל דקות, אך הוא עדיין לא חזר לבלאנקוס ואולי גם לא יחזור, כשללבנים כבר אין זכויות עבורו ויש רק אופציה להשוות כל הצעה שריאל סוסיאדד תקבל עבורו. הבלאנקוס מכרו אותו לקבוצה הבאסקית ב-2022 תמורת כשישה מיליון אירו ומאז הוא השתפר.

בנוסף, שחקנים כמו דני קרבחאל ולוקאס ואסקס עברו בהשאלה לבאייר לברקוזן ואספניול בהתאמה לפני שחזרו לברנבאו, וכך היה גם עם פראן גארסיה ואפילו מרטין אודגור, שחזר ובסופו של דבר עזב. גולר לא שותף בשלושת המשחקים האחרונים של ריאל כשאנצ’לוטי מטיל ספק ביכולותיו הפיזיות לפי מה שמפרסמים בספרד: “המועדון המליץ לו לעזוב בהשאלה כפי שקרה עם ברהים וקובו”, סיכמו בספרד.

סוארס: השחקן היחיד שמותר לו לקלל את מסי

Source link

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *