שביט ויזל עוזבת את הארץשביט ויזל עוזבת את הארץ לקפריסין: הדוגמנית ואושיית הרשת החליטה לעזוב את ישראל ולעבור לקפריסין יחד עם בעלה, היזם והמוזיקאי אוהד בן-נון ובתם המשותפת, מיכאלה בת השנתיים.

ההחלטה הגורלית והמשמעותית מגיעה בעקבות הזדמנות עסקית חדשה של בעלה של ויזל, והשניים כבר החלו בסידורים לקראת המעבר שעתיד להתרחש ממש בימים הקרובים. ויזל תמשיך לחיות על קו ישראל-קפריסין ותגיע לארץ כדי להמשיך בקריירת הדוגמנות שלה.

בשנתיים האחרונות ויזל ובעלה התגוררו במושב עדנים שבשרון. כידוע, בילדותה גדלה שביט בקיבוץ בארי, ובתחילת המלחמה שיתפה בעמוד האינסטגרם שלה על הקושי והכאב לראות את הזוועות שאירעו במקום שבו חונכה. “זהו נוף ילדותי, ככה הוא חקוק בזיכרוני וככה הייתי רוצה לזכור אותו לעד. ביום שבת הארור ב-7.10 הכל השתנה. ברגע אחד המקום שהרגיש הכי בטוח בעולם, עבור כל מי שגדלתי איתו (למרות ששנים סבלנו מירי טילים), הפך למקום שהכי מפחיד להיות בו”.

עוד כתבה ויזל בזמנו: “הדרום עכשיו אדום, ולא מהכלניות, אדום מדם של זוועות. מועצה אזורית ה-שכול. נשבר לי הלב לראות כל רגע שם, עוד תמונה עם פרצוף מוכר. אחד נחטף, אחד נרצח. אף משפחה לא נשארה שלמה. הראש מסרב להאמין שזאת המציאות עכשיו. אני מחזקת ומחבקת את כל אנשי הקיבוץ וכל אנשי המועצה שעוברים ימים מהגיהינום. ומתפללת שכל החטופים יחזרו בריאים ושלמים”. 

מטעמה של שביט ויזל בחרו שלא להגיב לדברים.


Source link

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *