שחקני בני יהודה ביקרו את אוהד הקבוצה שנפצע


|
שחקני בני יהודה עם עמית חברוני (באדיבות המועדון)
שחקני בני יהודה עם עמית חברוני (באדיבות המועדון)

שחקני בני יהודה מצדיעים לאוהד הקבוצה. היום (שלישי) הגיעו אלירן עטר, שחר הירש, מוטי ברשצקי ועדן אוטצ’י למרכז השיקומי של פצועי המלחמה “חוזרים לחיים” בבית החולים תל השומר, שם ביקרו את עמית חברוני, לוחם בסיירת הצנחנים ואוהד מושבע של הקבוצה. 

עמית נפגע במהלך פעולת לחימה בקרבת בית החולים נאצר, שם פרצו מחבלים לדירה בה שהה עם חבריו, המחבלים השליכו רימונים וירו על עמית וצוותו. הוא פונה במסוק לבית החולים הדסה ולאחר ניתוח ראשון עבר למחלקה השיקומית ובהמשך יצטרך לעבור ניתוח נוסף. 

עמית חובב כדורגל מושבע, שיחק במחלקות הנוער של מכבי תל אביב ועירוני קריית שמונה, אוהד של בני יהודה ויחד עם אביו שי הם פוקדים את היציע בכל משחק. גם כששהה בעזה זמן רב ללא הטלפון האישי היה מתעדכן בתוצאות הקבוצה באמצעות מכתבים מהמשפחה.

עמית חברוני (באדיבות המועדון)עמית חברוני (באדיבות המועדון)

עטר אמר: “הזכות שנפלה בחלקנו לפגוש את עמית היא אדירה. גיבור אמיתי, ילד מדהים עם חיוך שובה. אני בטוח שהוא יעבור את השיקום ויצלח אותו בצורה הטובה ביותר. שמחנו מאוד להכיר אותו ולשמוע את הסיפור שלו שפשוט מעביר צמרמורת. עמית חלק ממשפחת בני יהודה ואנחנו מחכים כבר לראות אותו באצטדיון שוב ולהיות אורח הכבוד שלנו בחדר ההלבשה”.

Source link

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *