שיר אלמליח חושפת את מין העוברקצת יותר מחודש ימים אחרי שהודיעה על היריון שלישי ומפתיע, שיר אלמליח סוף סוף חושפת למה היא ובן זוגה בשנה האחרונה, דותן שטרן, מצפים. עבור אלמליח מדובר בילד שלישי, שכן יש לה שני בנים מנישואים הקודמים למייקל זנזורי, רפאל בן השלוש וחצי וגבריאל בן השנתיים.

אז לסקרנים ביניכם, הדוגמנית, שנמצאת בחודש החמישי להיריונה, ובן זוגה מחכים בציפייה גדולה לבת – שעתידה להיוולד בקיץ הקרוב. את הבשורה המרגשת היא חשפה על סט צילומי מייק אפ IL MAKIAGE לוולנטיין, ולא חסכה בפרטים.


צילום: נויה חסון

את עושה כאן צילומים כשאת בהיריון.
“כן זה לא חדש לי, זה כבר היריון שלישי, אני די רגילה להצטלם בהריונות שלי וכל פעם מחדש זה כיף כי הכל נראה שונה. תמיד כשאני מגיעה לצילומים בהיריון כולם אומרים לי שאני זוהרת, אז אני צוברת מחמאות”.

כמה את מתרגשת הפעם?
“אני מתרגשת טיפה יותר כי הפעם יש לי בת. כל אמא, כל אישה, רוצה שתהיה לה גם בת. אז אחרי שני בנים להביא בת ולהתחיל לקנות קצת פפיונים ודברים ורודים ולעצב פתאום חדר ורוד זה כיף”.

את יודעת, כשאומרים לך כשיש לך בנים ובת את יכולה לסגור את הבאסטה.
“לגמרי, אבל אם יש משהו שלמדתי לאורך השנים זה לא לצאת בהצהרות. אני גם נקלטת להיריון מאוד מהר. אז זה די טריקי, אבל מבחינתי אני די רוצה לסגור את הבאסטה כבר, כן”.

שיר אלמליח (צילום: שי פרנקו)

צילום:
שי פרנקו


ההיריון מגיע אחרי שמונה חודשים של זוגיות עם דותן. מההתחלה ידעת שתרצי להקים איתו משפחה?
“האמת שכן, יש משהו בדותן שהוא מאוד משלים אותי, וזה משהו שחיכיתי לו”.

איך הוא קיבל את הבנים שלך?
“מדהים. אם הוא לא היה מקבל אז זו הייתה בעיה. הם אוהבים אותו, אני לא אגיד כמו אבא שני, חס ושלום, אני לא רוצה לפגוע באבא שלהם, אבל הם אוהבים אותו מאוד”.

לילדים שלך יש שמות מיוחדים, גבריאל ורפאל, אז הפעם גם תתני שם תנ”כי?
“יש לי שם בראש, אני לא יודע אם הוא תנ”כי. אבל כבר יש לי את השם. יהיה ‘אל’ בסוף, אבל האמת שלא בכוונה, לא קשור למלאכים – אמא שלי כבר צוחקת עליי”.

שיר אלמליח (צילום: שי פרנקו)

צילום:
שי פרנקו


איך בישרת לילדים?
“הקטן פחות מבין, הוא בן שנתיים. הגדול מאוד מתרגש כבר. הוא ביקש בובה להתחיל לעבוד עליה, להחליף לה טיטולים, לתת לה בקבוק עם חלב. הוא ממש מתרגש והוא מנשק לי המון את הבטן, וזה בהתחשב שכשגבריאל נולד הוא לא התייחס אליו בכלל אז זה קצת מרגיע”.

כולן עושות סרטון הפתעה ומפתיעים את המשפחה שהם בהיריון. יצא לך להכין משהו כזה?
“לא ממש לא, אני פשוט לא בן אדם שיכול לשמור בבטן מהמשפחה. באותה שניה שגיליתי אמא שלי קיבלה טלפון. וזה היה היריון מאוד מפתיע. אני זוכרת שהיינו בקניון, וראיתי שמאחר לי אז עשיתי בדיקת בטא וקיבלתי את התוצאה למייל ואז הבנתי, ‘אני בהיריון, אני צריכה לנשום’. אני חושבת שבאותו הרגע ירד לי כל הלחץ דם ואז החלטנו לשמור את זה”.

כמה ההיריון הזה שונה מבחינת חשקים?
“האמת שבהריונות של הבנים כל הזמן רציתי שוקולדים ובורקסים ובירה שחורה – ופה אני נורא רוצה ירקות ופירות, דברים קרים מהמקרר, וסלטים גדולים”.

שיר אלמליח, דותן שטרן (צילום: מתוך עמוד האינסטגרם של שיר אלמליח)

מצפים לבת. שיר אלמליח ובן זוגה דותן שטרן | צילום:
מתוך עמוד האינסטגרם של שיר אלמליח


כזכור, את ההכרזה על ההיריון אלמליח בחרה לעשות דרך עמוד האינסטגרם שלה כשפרסמה צילומי היריון שערכה יחד עם שטרן – וכתבה: “פעם ראשונה בחיים שלי שאני כל כך שלמה ללא שום ספקות”.  

כזכור, שנתיים אחרי שהתגרשה כדת וכדין מזנזורי, כששמה כמעט ולא נקשר לשמם של בחורים בחייה (אולי רק גלעד שלמור לכמה רגעים קצרים), אלמליח המשיכה השנה באופן רשמי הלאה ונמצאת כבר כמעט שנה בזוגיות יציבה עם שטרן, בן 45, ללא ילדים, שעובד בעריכת פרסומות וסדרות. השניים הכירו במסגרת צילומי קמפיין של שיר, לשם הוא הגיע במסגרת עבודה – והשאר היסטוריה. 

שבועות ספורים לאחר שדיווחנו על הזוגיות שנרקמת בין אלמליח לשטרן, סיפרנו לכם כי הם החליטו לעלות שלב – ובאוגוסט האחרון החליטו לאחד כתובות ולעבור לגור יחד – עם שני ילדיה של שיר.

_OBJ

בריאיון שלה למגזין סוף השבוע של mako מאוקטובר האחרון, אלמליח סיפרה שהיא לא חושבת שהיא תתחתן בפעם השלישית – אבל אמרה שהיא לא פוסלת להביא עוד ילד: “דותן ואני דיברנו על ילדים מההתחלה. הוא אמר, ‘אני בן 45, אני רוצה ילד, זה משהו שתרצי אם הקשר יצליח?’. אמרתי, ‘אם תהיה התיקון של כל מה שעברתי, אז כן'”.Source link

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *