תיעוד ממצלמת הקסדה – מעצר אחותו של איסמעיל הנייה
N12
אחרי מעצרה הבוקר (שני) של אחותו של ראש הלשכה המדינית של חמאס איסמעיל הנייה, המשטרה פרסמה את תיעוד המעצר – מקסדת הלוחמים. כפי שניתן לראות בתיעוד, לוחמי מג”ב, יס”מ וכוחות נוספים הגיעו ברכב לביתה של הנייה בתל שבע, פשטו עליו – ותשאלו אותה במקום. לאחר שהיא מזדהה בשמה – היא נעצרת. הנייה בת ה-57 נלקחה לחקירה ביחידה המרכזית של ימ”ר נגב.

תיעוד מעצר אחותו של אסמאעיל הנייה (צילום: דוברות המשטרה)

אחותו של איסמעיל הנייה בעת מעצרה, הבוקר | צילום:
דוברות המשטרה


מעצר אחותו של איסמעיל הנייה המתגוררת בישראל (צילום: דוברות המשטרה)

ההיערכות לפשיטה על ביתה של הנייה, לפנות בוקר | צילום:
דוברות המשטרה


במהלך הפשיטה שבוצעה לפנות בוקר, איתרו הכוחות מסמכים, אמצעי מדיה, טלפונים, ממצאים נוספים וראיות הקושרות אותה לביצוע עבירות ביטחוניות חמורות נגד מדינת ישראל. היא חשודה בקיום קשר עם פעילי חמאס והזדהות עם ארגון הטרור, תוך ביצוע הסתה ותמיכה בטרור בישראל. 

בנוסף, תפסו גם השוטרים במקום תמונות ומסמכים שמוכיחים את הקשר שלה לאחיה – כאשר נמצאה גם תמונה של אחיה, ראש הלשכה המדינית של חמאס.

אחותו של איסמעיל הנייה נעצרה בפשיטה על ביתה בתל שבע (צילום: חדשות)

צילום:
חדשות


מפקד המחוז הדרומי, ניצב אמיר כהן, עמד מקרוב על ההיערכות המבצעית של מרחב הנגב והכוחות השותפים בפיקודו של תנ”צ אפי שימן, ושיבח את שיתוף הפעולה של כלל הגורמים במסגרת המבצע. מפקד המחוז הדגיש כי “המחוז הדרומי לא יבחל בשום אמצעי במלחמה נגד הטרור וישתמש בכל האמצעים והכלים העומדים לרשותו, על מנת ליצור הרתעה במקביל לסיכול אירועי פח”ע, במטרה להבטיח את שלומם וביטחונם של אזרחי ישראל”.


Source link

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *