1 בין באר שבע למכבי פ”ת

השחקן המצטיין


מאור לוי, ציון: 7
הקשר הצעיר הראה עליונות במרכז המגרש כאשר היה בכל מקום, חילק מסירות חכמות ומשחק הלחץ שלו גם הוביל לשער היתרון

השחקן המאכזב


רותם חטואל, ציון: 4
חטואל, שפתח את המשחק חזק, נחלש והרבה לאבד כדורים ולהיכנס למגדלים שמנעו מבאר שבע לחזור למשחק מוקדם יותר

ההיסטוריה חזרה על עצמה הערב (שבת) בטרנר. הפועל באר שבע שאפה לחבר ניצחון ליגה 11 ברציפות ולשבור את שיא הניצחונות הרצופים בליגה של המועדון (10) שנקבע בעונת 2016/17.

באותה העונה הקבוצה תחת הדרכתו של ברק בכר זכתה באליפות, אך בדרכה עמדה אותה מכבי פתח תקווה שקטעה לבכר וחניכיו אז את הרצף, והמשחק הערב הסתיים באותה התוצאה שהסתיים אז, 1:1.

האדומים כאמור אירחו את המלאבסים במסגרת המחזור ה-22 של ליגת העל ולא הצליחו להציג את היכולת שמאפיינת אותם בתקופה האחרונה. החבורה של רן קוז’וק הגיעה לבירת הנגב ללא רגשי נחיתות, לחצה גבוה, יזמה ותקפה כבר מהפתיחה ובאה על שכרה עם נקודה יקרה ומשחק חמישי ברציפות ללא הפסד בליגה.

אחרי מחצית בה באר שבע לא הצליחה לבוא לידי ביטוי, בדקה ה-48, מלך שערי אצטדיון טרנר, בן שהר העלה את מכבי פתח תקווה ליתרון כשדחק מקרוב ולא חגג אחרי שכבש מול האקסית. 

בן שהר לא חוגג מול האקסית (מרטין גוטדאמק)בן שהר לא חוגג מול האקסית (מרטין גוטדאמק)

המארחת של אליניב ברדה הגבירה את הלחץ בניסיון להשיג את שער השוויון, ובדקה ה-77 הצליחה לעשות זאת לאחר שכדור עומק מדהים של אמיר גנאח, שנכנס רק דקה לפני כן הגיע למחליף נוסף, ארתור שושאנצ’ב שבאחד על אחד עם השוער לא התבלבל, כבש את שער הבכורה שלו במדים האדומים וקבע חלוקת נקודות.

ארתור שושאנצ'ב חוגג (מרטין גוטדאמק)ארתור שושאנצ’ב חוגג (מרטין גוטדאמק)

Source link

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *