2-1 להפועל חיפה על מכבי נתניה

האדומים במשחק פחות טוב נקלעו לפיגור מוקדם משער של עוז בילו (3), אבל בישול של תומר יוספי לדימיטרי אנטילבסקי (78) ושער שלו בפנדל (88) הפכו את התוצאה והחזירו את הקבוצה של רוני לוי עם שלוש נקודות חשובות במאבקי הצמרת

מערכת רדיו חיפה

פרסום: 16:58 – 02/03/24

אנטילבסקי חוגג בכורה בהפועל | צילום: ארז וקנין

הפועל חיפה יצאה היום (שבת) למשחק חוץ מול מכבי נתניה. הקבוצה של רוני לוי בתקופה פחות טובה והיא הגיעה ללא ארבעה שחקני מפתח. הקשר נאור סבג נשאר לצד אשתו שכורעת ללדת והצטרף לפרננד מאיימבו וגיא מלמד הפצועים ולמוחמד קמארה המוצהב.

המשחק החל רע מבחינת האדומים. כבר בדקה השלישית, מכבי נתניה עלתה ליתרון. עוז בילו קיבל כדור שנבלם לעברו וממרכז הרחבה בעט חזק לרשת של יואב ג’ראפי. 0-1 למארחים.

השער המוקדם הכניס את חיפה להלם. בדקה ה-18 התקפה נהדרת של נתניה כמעט הסתיימה בשני שלה. עוז בילו השאיר כדור בנגיעה לבוריס אינו, שבעט מעל לשער.

דקה 28: עוד מצב מצויין לנתניה. חילופי מסירות בין זלטאנוביץ’ ללירן רוטמן וממנו עומק לבר כהן, שבעט לקורה.

המחצית הראשונה היתה כולה של מכבי נתניה. בדקה ה-44, עוד מצב הבקעה, הפעם של איגור זלטאנוביץ’ שנגע גבוה. 0-1 לנתניה אחרי 45 דקות.

פליפה סנטוס| צילום: ארז וקנין

רוני לוי ביצע שני חילופים בהפסקה. לירן סרדל ודניס פוליאקוב יצאו ובמקומם נכנסו נועם בן הרוש ויאלו קרקו הגמבי בן ה-18 מקבוצת הנוער.

החילופים של רוני לוי איזנו מעט את המשחק. במחצית השניה המשחק היה יותר אגרסיבי מצד שתי הקבוצות אך ללא הרבה מצבי הבקעה מצד שתי הקבוצות.

בדקה ה-68, כדור חופשי של בר כהן הגיע לסטניסלב בילנקי המחליף, אך החלוץ האוקראיני בעט מקרוב ליד הקורה של ג’ראפי.

שחקני הפועל | צילום: ארז וקנין

בדקה ה-78 הפועל חיפה חזרה למשחק מאחד המצבים הבודדים שלה. כדור עומק הגיע לתומר יוספי, שדהר באגף הימני ומצא את דימיטרי אנטילבסקי וממנו לרשת בנגיעה אחת. 1-1 בנתניה.

דקה 88: מהפך משוגע של הפועל חיפה. עודד צ’קול המחליף הוכשל ברחבה והשופט גל ליבוביץ’ שרק לפנדל. תומר יוספי, האיש ששלח את צ’קול לפני ההכשלה, לקח את הכדור וכבש את ה-2-1 של הפועל חיפה. משחק שבו האורחים לא היו טובים, אבל החילופים של רוני לוי יחד עם הדומיננטיות של תומר יוספי, הפכו את ההתמודדות.

יוספי , האיש של הפועל | צילום: ארז וקנין

Source link

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *