8 ענק לבאיירן מינכן על מיינץ


|
לאון גורצקה, רפאל גריירו והארי קיין חוגגים (רויטרס)
לאון גורצקה, רפאל גריירו והארי קיין חוגגים (רויטרס)

באיירן מינכן חוזרת לעצמה עם 1:8 מרהיב על מיינץ בניצוחם של הארי קיין, לאון גורצקה וג’מאל מוסיאלה, בורוסיה מנשנגלדבך ופ.צ קלן נפרדו ב-3:3 נפלא בדרבי ור.ב לייפציג השיגה שלוש נקודות חשובות במאבק על המקום הרביעי. המחזור ה-25 בבונדסליגה המשיך הערב (שבת) עם ארבעה משחקים, כשבהמשך ורדר ברמן תארח את בורוסיה דורטמונד.

באיירן מינכן – מיינץ 1:8

שמינייה שנייה העונה של הבווארים, שבאו חדורי מטרה מהרגע הראשון. כבר בדקה ה-13 מוסיאלה השתלט על כדור קשה והעמיד את קיין מול שער חשוף בדרך ל-0:1, שלוש דקות בלבד לאחר מכן האנגלי נגח לקורה וגורצקה גלגל מקרוב פנימה. בדקה ה-31 נאדים אמירי החזיר את האורחים למשחק עם בעיטה אדירה מ-25 מטרים לחיבורים, אבל שם זה הסתיים.

שניות לפני הירידה להפסקה גורצקה עם כדור עומק מרהיב מצא את קיין לשני שלו ול-1:3. פתיחת המחצית השנייה הייתה באותה מגמה ומוסיאלה העמיד את תומאס מולר חופשי בדרך ל-1:4, בדקה ה-61 קיין הוסיף למאזנו גם בישול כשמצא את מוסיאלה עם כדור ענק והכישרון ניער מעליו את השומר וגלגל לפינה שער נוסף, מלבד שני הבישולים שרשם קודם לכן.

שחקני באיירן מינכן חוגגים (רויטרס)שחקני באיירן מינכן חוגגים (רויטרס)

מיד אחרי החמישי נכנס סרג ג’נאברי ובדקה ה-66 הוא קיבל עוד כדור מופתי מגורצקה וסיים עם העקב בביצוע יפהפה. באיירן לא עצרה, בדקה ה-70 רפאל גריירו הגביה כדור קרן, אריק דייר סחט הצלה ענקית מרובין צנטנר וקיין המשיך עם הראש מקרוב והשלים שלושער רביעי העונה. עמוק בתוספת הזמן יוזואה קימיך הגביה לראשו של גורצקה בדרך ל-1:8 גדול.

ורדר ברמן – דורטמונד 2:1

השער הראשון במשחק היה של דוניאל מאלן שבדקה ה-21 השתלט על כדור שנהדף וסיים בחצי מספרת אלגנטית. שבע עשרה דקות לאחר מכן ג’יידון סאנצ’ו עבר חלף באגף שמאל על פני מגן וגלגל את השער השני של הצהובים-שחורים. רגע לפני ההפסקה מרסל סאביצר קיבל אדום והשאיר את דורטמונד בעשרה שחקנים. ברמן הצליחה לצמק בדקה ה-70 משער של ג’סטין אנג’ינמה, אבל לא יותר מכך. החבורה של אדין טרזיץ’ נותרה במקום הרביעי.

בורוסיה מנשנגלדבך – פ.צ קלן 3:3

איזה דרבי ענק קיבלנו. כבר אחרי שבע דקות פרידה אלידו העלה את האורחים ליתרון, אך פרנק הונוראט דאג לקבוע שוויון בהפסקה. בדקה ה-64 אלידו השלים צמד, אך רובין האק השלים מהפך בזק עם שערים בדקות ה-71 וה-73. הטירוף נמשך כשש דקות בלבד לאחר מכן דמיון דאונס קבע 3:3 והעניק לתיישים נקודה נוספת במאבקי התחתית, אך הם עוד רחוקים.

תוצאות נוספות

ר.ב לייפציג – דרמשטאט 0:2

Source link

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *